Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Wadowice)
Burza z piorunami przerwała baraż o IV ligę (AKTUALIZACJA)2012-06-13 19:55:00

Pierwszy mecz barażowy o IV ligę zachodnią, pomiędzy KS Chełmek a Jutrzenką Giebułtów, został przerwany w 76. minucie przy stanie 0-0.

KS Chełmek – Jutrzenka Giebułtów 0-0, mecz przerwany w 76. minucie z powodu nawałnicy, która przetoczyła się nad stadionem

Sędziowali: Tomasz Kita oraz Mariusz Stolarz i Michał Mrzygłód z Brzeska. Żółte kartki: Kulig – Nocoń, Dziuba, Powroźnik. Widzów 100.
KS CHEŁMEK: Wojtków – Tekielak, Górski, Chylaszek, Kumanek – Musiał, Kaczor (72 Cecuga), Kulig, Mrożek – Kustra (70 Kysiak), Bąk.
JUTRZENKA: Mucha – Dziuba, Kowalczyk, Kroczek, Nocoń – Krzywda, Powroźnik (35 Sobótka), Figiel, Stolarz – Wołczyk, Domagalski.

W pierwszym meczu barażowym górą była... pogoda, a właściwie nawałnica, która przetoczyła się nad trzebińskim stadionem. Do jego zakończenia zabrakło 14 minut. W zasadzie cała druga połowa toczyła się przy padającym deszczu i wyładowaniach atmosferycznych, ale kiedy nad stadionem zrobiło się ciemno, deszcz lał się strumieniami, a pioruny biły nad samym stadionem, sędzia natychmiast przerwał zawody.

W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiał Chełmek, wicemistrz wadowickiej klasy okręgowej. Po zmianie stron sytuację opanowała Jutrzenka. Trudno było jednak w tym meczu wskazać faworyta.

Mecz zostanie dokończony w niedzielę, o godz. 18. Drużyny dograją 14 minut, w przypadku remisu odbędą się karne.

Zwycięzca tego spotkania zmierzy się następnie z Wiślanami Jaśkowice w środę 20 czerwca, również o godz. 18. Jeśli zajdzie potrzeba rozegrania trzeciego pojedynku barażowego - odbędzie się on w niedzielę 24 czerwca o godz. 18, ale już nie w Trzebini, gdyż na boisku trzy dni wcześniej zacznie się remont. Miejsce tego ostatniego barażu zostanie ustalone niebawem.

Swoją drogą, gdyby nie zmieniano w ostatniej chwili wcześniej przyjętego harmonogramu i rozpoczęto mecz o godz. 17.30 (a nie o 18), to udałoby się go skończyć przed burzą...