Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Rozgrywki halowe
Żaki Akademii Piłkarskiej 21 halowym mistrzem Krakowa2012-04-01 23:58:00 RK

51. Halowe Mistrzostwa Krakowa na mecie. Na zakończenie trwającej od listopada rywalizacji o miano najlepszego zespołu walczyli dziś w hali Com Com Zone w Nowej Hucie mali piłkarze w kategorii żaków (2003 i młodsi). Triumfowała bezapelacyjnie Akademia Piłkarska 21.


W finale AP 21 wygrała - po bardzo ładnej grze - z Krakusem Nowa Huta 3-0; dwa gole strzelił Dawid Machno, a jednego Aleksander Buksa, wybrany najlepszym zawodnikiem swego zespołu. Zwycięską drużynę do walki zagrzewał emocjonalnie najbardziej Marek Konieczny, a trenerami byli Krzysztof Swól i Marek Kohut. Dla Akademii to drugi triumf w tegorocznych HMK, wcześniej 1. miejsce zajęły orliki (w kategoriach trampkarzy i młodzików najlepszy był Hutnik).

Najlepsi zawodnicy czterech najlepszych drużyn:
AP 21: Aleksander Buksa
Krakus: Mateusz Bień
Hutnik II: Dawid Gruszkowski
Cracovia II: Bartek Markiewicz
 
Puchary i medale wręczali działacze MZPN i Podokręgu Kraków Stanisław Dańda, Marian Cygan, Jerzy Gospodarczyk i Marian Jarek (dwaj ostatni czuwali na bieżąco nad przebiegiem meczów, które odbywały się od listopada).

Organizatorem HMK był tradycyjnie Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Halowe Mistrzostwa Krakowa żaków (2003 i młodsi)

Ćwierćfinały
Akademia Piłkarska 21 - Bronowianka Kraków 8-2
Gole: Aleksander Buksa 3, Arkadiusz Ziarko 2, Krystian Bzdyl, Dawid Machno, Jakub Niedbała - Kacper Nikodem, Daniel Koćma

Krakus Nowa Huta - Wanda Nowa Huta 4-3
Gole: Mikołaj Zięba 2, Jakub Gut, Mateusz Bień - Jakub Janusz, Tomasz Wilk, Bartosz Olesiński

Cracovia II - Górale Nowy Targ 4-0
Gole: Aleksander Ciesielski 2, Jan Gruszka, Mikołaj Ciesielski

Hutnik II Nowa Huta - Armatura Kraków 1-0
Gol: Patryk Jędrzejczyk

Półfinały
Akademia Piłkarska 21 - Hutnik II Nowa Huta 1-0
Gol: Aleksander Buksa

Krakus Nowa Huta - Cracovia II 3-2
Gole: Jakub Gut, Mikołaj Zięba, Kacper Zborowski - Bartosz Markiewicz, Aleksander Ciesielski

Finały
O 3. miejsce
Hutnik II Nowa Huta - Cracovia II 1-1, karne 3-1
Gole: Michał Mróz - Piotr Dudek

O 1. miejsce
Akademia Piłkarska 21 - Krakus Nowa Huta 3-0
Gole: Dawid Machno 2, Aleksander Buksa

Sędziował Tomasz Guzik.

Kolejność HMK żaków:

1. Akademia Piłkarska 21
2. Krakus Nowa Huta
3. Hutnik II Nowa Huta
4. Cracovia II
5-8. Bronowianka Kraków
Wanda Nowa Huta
Armatura Kraków
Górale Nowy Targ

Składy drużyn:

AKADEMIA PIŁKARSKA 21
Mateusz Ryba, Bartosz Sosin, Adrian Dziedzic, Krystian Bzdyl, Patryk Warczak, Dawid Machno, Arkadiusz Ziarko, Jakub Niedbała, Aleksander Buksa, Karol Płonka, Stanisław Jeżak, Damian Zabagło.

KRAKUS Nowa Huta
Łukasz Zborowski, Kacper Zborowski, Miłosz Strzeboński, Jakub Gut, Mikołaj Zięba, Mateusz Bień, Patryk Gorczyca, Filip Połatyński, Aleksander Hołda, Jakub Najda, Dawid Wassermann, Igor Studziński, Kacper Sadzik, Mikołaj Senderski, Jan Irzyk.

HUTNIK II Nowa Huta
Jakub Starzewski, Kamil Solecki, Szymon Zakrzewski, Hubert Antkowicz, Patryk Jędrzejczyk, Adrian Mach, Filip Kosakowski, Michał Mróz, Bartosz Podkowa, Dawid Gruszkowski, Michał Ziarkowski, Jakub Marcinkowski, Szymon Pyciak, Patryk Cichy, Damian Kuś, Szymon Czaplak.

CRACOVIA II
Kamil Sikora, Bartosz Markiewicz, Piotr Dudek, Jan Gastoł, Jan Gruszka, Aleksander Ciesielski, Kacper Drozd, Mikołaj Ciesielski, Szymon Pająk, Wojciech Gonciarczyk, Kacper Poznański.

BRONOWIANKA Kraków
Kacper Nikodem, Kacper Krasucki, Sebastian Sarkowicz, Jakub Krzyżanowski, Michał Jaworski, Ian Morgan, Wiktor Gołąb, Bartłomiej Bilik, Daniel Koćma.

WANDA Nowa Huta
Konrad Szewczyk, Jakub Janusz, Tomasz Wilk, Bartosz Olesiński, Kamil Dora, Oskar Dobosz, Robert Klimaszewski, Adrian Środoń, Kacper Rudak, Mikołaj Rzepecki, Jarosław Gębalski, Jan Gogola.

ARMATURA Kraków
Michał Kochanowski, Gerard Tumidajski, Filip Widera, Bartosz Gacek, Bartosz Gorzałczany, Szymon Cygan, Łukasz Zawiła, Ola Stolarz, Patryk Gibadło, Mikołaj Hajduk, Szymon Malina, Kacper Dębski, Tymoteusz Gościński.

GÓRALE Nowy Targ
Kacper Szewczyk, Kacper Korczak, Piotr Batkiewicz, Krzysztof Brysławski, Jakub Gabryś, Filip Rozmus, Michał Szafraniec, Mikołaj Twaróg, Łukasz Błoniarz, Maciej Wcisło, Wojciech Jabłoński, Jakub Truty.


RK
ap1.jpg
krakusa.jpg
ap4.jpg
ap7.jpg
ap8buksa.jpg
gospodarczyka.jpg
ap2.jpg
ap3.jpg
ap5.jpg
ap6.jpg
ap9.jpg
krakus2.jpg
krakus3.jpg
hutnik.jpg
hutcra1.jpg
crac.jpg
kibice.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty