Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Młodzicy > Małopolska Liga M
Remis na szczycie, czyli powtórka z jesieni2013-05-27 07:12:00

W meczu na szczycie Małopolskiej Ligi Młodzików, pomiędzy drużynami AS Progres i Cracovii, padł remis 1-1. Dokładnie taki sam wynik obie ekipy uzyskały w rundzie jesiennej, a bramki zdobyli ci sami zawodnicy, czyli Wiśniewski i Kieliś!

AS Progres Nowa Huta - Cracovia 1-1 (1-0)

1-0 Wiśniewski 10

1-1 Kieliś 38

CRACOVIA: Mateusz Burliga, Jan Klimek, Andrzej Rutkiewicz, Nikodem Morawski, Patryk Kieliś, Maksymilian Graniczkowski, Daniel Nowak, Adrian Kopycki, Mateusz Jamrozy, Dawid Żeliszczak, Dominik Franczak, Mikołaj Jóźwik, Robert Ożóg, Grzegorz Chlebda, Norbert Leśniak, Mikołaj Czechowski.

Trener: Łukasz Szewczyk.

Spotkanie lepiej rozpoczęli zawodnicy nowohuccy, którzy po dobrze rozegranym stałym fragmencie wyszli na prowadzenie. Precyzyjnym strzałem popisał się Wiśniewski. Do końca pierwszej połowy gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, dominowała walka o każdą piłkę.

Po przerwie mecz nadal był wyrównany. Pasy dążyły do zmiany wyniku i zostało to nagrodzone w 38. minucie. Dokładną wrzutkę w pole karne wykorzystał Patryk Kieliś i strzałem głową dał swojej drużynie bramkę wyrównującą.

Dzięki remisowi Pasy nadal są liderem w rozgrywkach MLM.