Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > II liga (Kraków B) JS

Grzegórzecki Kraków - Jutrzenka Giebułtów 5-4 (5-3)

Gole dla Jutrzenki: Szydło, Walas, Sieńko, Bryła
JUTRZENKA: Budz - Gołda (74 Kryczek), Bryła, Kwiecień, Chrzan - Walas, Kuchta, Bryła, Sieńko - Szydło, Pamuła.
Mecz w Giebułtowie, gospodarzem Grzegórzecki.

Jutrzenka prowadziła 1-0 i 2-1, ale w I połowie rywale strzelili aż pięć bramek (w tym trzy w ciągu 5 minut)! Sieńko przelobował bramkarz i zmniejszył stratę na 3-5. Chwilę później mógł powtórzyć swój wyczyn po kapitalnej zespołowej akcji, ale tym razem strzał był niecelny.

W II połowie Jutrzenka podjęła walkę i w 60. minucie zrobiło się 4-5 po pięknym strzale zza pola karnego z ok. 20 m. Mimo jeszcze dwóch kwadransów gry i kilku sytuacji (m.in. dwie poprzeczki) więcej bramek nie padło i nieoczekiwanie to krakowianie zwyciężyli, o czym zadecydowała pierwsza połowa...