Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > II liga (Kraków B) JS

Olimpic Kraków - Albertus Kraków 2-1 (-2-1)

2-1 Marek Szaroń 35

Sędziował Bartłomiej Zaręba.
OLIMPIC: Siekierka - Zając, Czepiec, Hareńczyk, Bunikowski, Różycki, Chajdecki, Szaroń, Klocek, Żerdecki (80 Gierasiński), Opaliński.
ALBERTUS: Brożek - Gawlik, Bujak, Gołąb, Piszczek, Bodziony, Kowal (55 Zych), Mucha (78 Pawłowski), Tułacz (46 Włodarczyk), Dębski, Chmielewski.

Dobre widowisko w sobotnie przedpołudnie stworzyły drużyny dotychczasowego lidera tabeli, Albertusa i zajmującego 3. miejsce Olimpiku.

Już w 2. minucie prezes Albertusa Wojciech Jobczyk stwierdził: "Będzie dobry mecz". I też tak było. Gra stała na rzadko spotykanym na tym szczeblu rozgrywek poziomie. Świadczą o tym słowa sędziego Bartłomieja Zaręby wypowiedziane w trakcie przerwy: "Mecz na poziomie czołowych drużyn I ligi juniorów".

Zasłużone, choć minimalne zwycięstwo 2-1 odniósł Olimpic, który w przekroju całego spotkania był drużyną lepszą.