Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > I liga (Kraków) JS
Na szczycie wygrał Dalin, ale liderem Puszcza2013-06-09 18:07:00

W meczu na szczycie krakowskiej I ligi juniorów Dalin pokonał Puszczę 1-0. Gospodarze zwycięską bramkę zdobyli po pięknym strzale Kamila Mistarza.

Dalin Myślenice - Puszcza Niepołomice 1-0 (0-0)

1-0 Kamil Mistarz 70

DALIN: Tomaszewski - M. Mistarz, Kaczmarczyk, Ostafin, Machna - Serafin, K. Mistarz, Kulma, Murzyn, A. Mistarz, Olszanicki oraz Dudek, Radoń, Szczudło.

Pierwsza część spotkania należała do Dalinu, który nie pozwalał gościom na rozgrywanie piłki. Myśleniczanie, mocno zmotywowani, pokazali świetną grę i przejęli kontrolę nad grą. Do świetnych okazji doszli między innymi Artur Mistarz i Artur Olszanicki, lecz piłka jak na złość nie chciała wpaść do siatki gości.

Druga połowa zaczęła się od ataku Dalinu. Po ładnej wrzutce Artura Kaczmarczyka w poprzeczkę trafił Łukasz Serafin. Miejscowi przeważali i w 70. minucie wyszli na prowadzenie. Na szesnastce futbolówkę do spółki przejęli Łukasz Serafin i Maciej Murzyn, ten drugi posłał ją przed pole karne, a świetnym uderzeniem w samo "okienko" popisał się Kamil Mistarz.

Goście od tego momentu zaczęli napierać. Mieli dwie dogodne okazje, jednak najpierw piłka uderzyła w słupem, zaś za drugim razem poszybowała wysoko nad bramką. Dalin przeprowadził dwie kontry, jednak nie zdołał ich sfinalizować.

Był to ciekawy mecz, obie drużyny zademonstrowały bardzo dobry futbol. Myśleniczanie, osłabieni brakiem podstawowych zawodników, pokazali hart ducha i duże umiejętności.