Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > I liga (Kraków) JS

Armatura Kraków - Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów 1-1 (0-1)

0-1 Karol Domurat 25
1-1 Mateusz Dobrzyński 66

Żółte kartki dla Armatury: M. Napora, Wojewoda, Wrona, Dobrzyński (2). Czerwona kartka: Dobrzyński (70, dwie żółte).
ARMATURA: Jakubowski, Janas (46 Wrona), Wojewoda, Ł. Napora, Kopecki, Zalas, M. Napora, Czernek, Kapera (68 Bylica), Morsztyn, Dobrzyński.

Mecz lidera tabeli ze średniakiem zakończył się wynikiem 1-1. Do przerwy nie zanosiło się na niespodziankę, prowadził faworyt po bramce w 25. minucie.

W drugiej części spotkania Armatura, mimo wyraźnej dominacji gości, znalazła się pod ich bramką i po podaniu Mariusza Napory Mateusz Dobrzyński umieścił piłkę w siatce. Była 66. minuta, 4 minuty później strzelec wyrównującego gola został ukarany drugą żółtą kartką i zmuszony został do opuszczenia boiska. Jego koledzy przetrzymali w dziesiątkę ataki zabierzowian i zdobyli nieoczekiwany punkt.