Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > I liga (Kraków) JS

MKS SMS II Kraków - Wilga Golkowice 6-1 (2-0)

Gole: Walaszek 3, Gwiazdoń, Lis, Smętek - Dawid Juszczak
WILGA:
Suder - Woźniak, M. Ogorzałek, Bobek, Urbanik, Gawęda, Jania, Antos, Juszczak, J. Ogorzałek.

Mecz rozpoczął się od szybkich ataków gospodarzy, ale zawodnicy Wilgi dobrze bronili dostępu do swojej bramki, w której dziś stał zawodnik z pola. Krakowianie w końcu objęli prowadzenie w 17. minucie. Podwyższyli w 35. minucie wykorzystując nieporozumienie obrońców z Golkowic.

Po przerwie, w 50. minucie, po rzucie rożnym i strzale głową było 3-0. 10 minut później Dawid Juszczak uzyskał dla gości honorowe trafienie po ładnej akcji. W dalszej części meczu SMS grał nerwowo, ale nadal wypracowywał sytuacje, z którymi jednak dobrze radzili sobie obrońcy gości.

Dopiero w ostatnich 10 minut meczu gospodarze się rozstrzelali, dołożyli trzy bramki, wygrywając 6-1. Debiutująca w I lidze Wilga grała w 10 i z zawodnikiem z pola w bramce; przez większość spotkania spisywała się nie najgorzej. W pełnym składzie zapewne nie przegrałaby tak wysoko.