Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy młodsi > Liga Makroregionalna JM

KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Lublin 0-3 (0-0)

0-2 Krzysztof Gładosz 67

0-3 Jakub Bednara 80+4

MKS KSZO-JUNIOR: Bąbel - Soboń (57 Lasia), Boguś, Mężyk, Piątkowski, Gordon (64 Heba), Rola, Śliwa (73 Opałka), Jedlkowski, Chaba, Bełczowski.

BKS LUBLIN: Żuber - Sosnowski, Wiech, Jaśkiewicz, Łaska - Zagórski, Wrzesiński, Popiołek, Pomarański, Gładosz - Sołdecki oraz Bednara, Olszewski, Trela, Ludwicki, Kulik.

Pierwsza połowa była wyrównana i obfitowała w groźne podbramkowe sytuacje z obu stron.

Druga część meczu rozpoczęła się źle dla gospodarzy, gdyż lublinianie objęli prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego - głową do bramki trafił Krzysztof Gładosz. Od 69. minuty zespół KSZO grał w osłabieniu, drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał obrońca Dominik Boguś. Goście natychmiast podwyższyli na 2-0 wykorzystując rzut wolny po faulu Bogusia na Jakubie Zagórskim. Trzecia bramka padła w doliczonym czasie gry. Efektownym rajdem popisał się Zagórski, który wyłożył piłkę Jakubowi Bednarze, a ten strzelił na pustą bramkę.