Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > II liga (Kraków C) JM

Jastrzębiec Książ Wielki - LKS Niedźwiedź 3-3 (1-0)

2-1 Piotr Szych 64
2-2 ??? 69
3-2 Roman Portka 70 (karny)
3-3 ??? 79 (karny)

Gospodarze jako pierwsi strzelili bramkę. W 18. minucie Roman Portka wrzucił piłkę z lewego narożnika, odbiła się ona od Szymona Pluteckiego i Michał Zegan silnym uderzeniem w "długi" róg pokonał bramkarza Niedźwiedzia.

Goście wyrównali w 51. minucie po błędzie linii obrony Jastrzębca. Miejscowi niebawem ponownie wyszli na prowadzenie. Michał Zegan dośrodkował piłkę z prawej strony, a Piotr Szych prostym podbiciem wpakował piłkę pod poprzeczkę. Przyjezdni skontrowali i znów był remis (2-2). Po chwili zespół z Książa Wielkiego zdobył trzeciego gola. Karnego, podyktowanego za faul na Michale Zeganie, pewnie wykorzystał Roman Portka. Tuż przed końcem Niedźwiedź po raz trzeci doprowadził remisu, także z karnego.

Obie drużyny zdobyły pierwsze punkty w tej rudzie sezonu 2011/2012.