Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > II liga (Kraków C) JM

Jastrzębiec Książ Wielki - Juvenia Prandocin 1-3 (1-2)

0-1 ??? 7
0-2 ??? 12
1-2 Bartłomiej Ziętara 25 (karny)
1-3 ??? 78

Mecz z Juvenią Prandocin zakończył się porażką Jastrzębca 1-3. Na początku spotkania, po błędach defensywy, gospodarze  pozwolili rywalom  na szybkie strzelenie 2 bramek (7. i 12. minuta). Później gra się wyrównała, a oba zespoły miały wiele sytuacji bramkowych. W 25. minucie gola kontaktowego uzyskał Bartłomiej Ziętara, który po faulu na Michale Zeganie  wykorzystał rzut karny.

W 52. minucie szansę na wyrównanie zmarnował egzekutor kolejnego rzutu karnego – Bartłomiej Ziętara, który strzelił prosto w bramkarza gości i nie zdołał już dobić odbitej przez niego  piłki. Później gospodarze zmarnowali wiele okazji, a na 2 minuty przed końcem stracili trzeciego gola...