Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > II liga (Kraków C) JM

Tonianka Tonie - Jastrzębiec Książ Wielki 2-7 (2-2)

2-4 Piotr Lewiński 44
2-5 Bartłomiej Ziętara
2-6 Patryk Kaźmierczyk
2-7 Adrian Bróg 79

W zaległym meczu juniorzy Jastrzębca pokonali w Toniach miejscową Toniankę 7-2. W związku z nieobecnością sędziego związkowego spotkanie prowadził trener gospodarzy.

Tonianka objęła prowadzenie w 5. minucie z rzut karnego. Wkrótce był już remis. Po wrzutce Romana Portki wyrównał Adrian Bróg. Gospodarze wkrótce po raz drugi trafili do bramki Jastrzębca, który odrobił stratę dopiero tuż przed przerwą. Bróg powtórzył swoją akcję i w identyczny sposób pokonał bramkarza, podającym był tym razem Patryk Kaźmierczyk.

Na początku II połowy Bróg skompletował hat-trick zdobywając gola w zamieszaniu. Najładniejsza bramka padła w 44. minucie, kiedy po wybiciu piłki przez bramkarza Tonianki na linię środkową boiska Piotr Lewiński pięknym uderzeniem z woleja przelobował wracającego do bramki golkipera gospodarzy.

W 52. minucie sędziujący trener gospodarzy ponownie podyktował rzut karny dla swojej drużyny, ale został on obroniony przez Pawła Rogalę.

Kolejna bramka została zdobyta przez Patryka Kaźmierczyka, który sam wypracował sobie sytuację strzelecką i pewnie ją wykorzystał. Wynik meczu ustalony na minutę przed gwizdkiem końcowym Adrian Bróg, który dostał wrzutkę od Wojciecha Markowicza i mocnym strzałem pokonał bramkarza Tonianki. Było to jednocześnie jego 4. trafienie w meczu.