Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > II liga (Kraków C) JM

Złomex Branice - Jastrzębiec Książ Wielki 2-6 (1-3)

2-4 Łukasz Zyguła 75
2-5 Szymon Plutecki 80
2-6 Bartłomiej Ziętara 80

JASTRZĘBIEC: Tomasz Szczudło - Adam Włodarski, Mateusz Pełka, Radosław Ozga, Piotr Lewiński, Patryk Kaźmierczyk, Wojciech Markowicz, Bartłomiej Ziętara, Szymon Plutecki, Łukasz Zyguła, Roman Portka.

Pierwszą bramkę meczu strzelił Złomex w 10. minucie, ale goście wyrównali już 2 minuty później, po indywidualnej akcji Patryka Kaźmierczyka. Jastrzębiec objął następnie prowadzenie - po wrzutce Łukasza Zyguły obok interweniującego bramkarza strzelił Roman Portka. W ostatniej minucie I połowy trzeciego gola dla przyjezdnych uzyskał Kaźmierczyk, wykańczając podanie Bartłomieja Ziętary silnym strzałem w lewy górny róg bramki.

Zaraz po przerwie gospodarze zanotowali kontaktowe trafienie. Wynik 2-3 utrzymywał się aż do 75. minuty, wówczas, po wrzutce Kaźmierczyka w pole bramkowe, piłkę do bramki skierował Zyguła. Pięć minut później po strzale Kaźmierczyka bramkarz wybił piłkę pod nogi pomocnika Szymona Pluteckiego, który skierował ją do pustej bramki. Po wielu niewykorzystanych akcjach z obu stron wynik końcowy ustalił Bartłomiej Ziętara, który po zagraniu Adama Włodarskiego za połowę  samodzielnym rajdem od środka boiska oddał strzał z linii 16 m, który bramkarz wybronił, ale skapitulował przy dobitce.