Szreniawa Nowy Wiśnicz - Granat Skarżysko-Kamienna 1-7 (1-5)

1-7 Taler 90
Sędziował Pyznar (Gorlice). Żółte kartki: Basąg, Prus-Niewiadomski. Widzów: 50
SZRENIAWA: Choma - Majcher, Rodzaj, Kupiec, Turmiński - Kokoszka, Witek, Stokłosa, Pazurkiewicz - Dunaj, Juras.
GRANAT: Majcherczyk - Duda, Gębura, Prus-Niewiadomski, Łatkowski (46 Bała) - Mianowany, Basąg (62 Kołodziejczyk), Dziubek, Mikołajek - Gajos (46 Taler), Fryc (72 Jedynak).

Przeżywająca poważne problemy kadrowe Szreniawa przegrała aż 1-7 z Granatem. Rozmiary porażki nie mogą dziwić zważywszy na skład wiśniczan, w którym brakowało podstawowych do tej pory zawodników – chociażby Krzaka, Mikołajczyka, Wojewody, Adamczyka. W lidze zadebiutował Daniel Turmiński, drugi zaś występ zaliczył Wojciech Majcher.

Granat od początku przystąpił do ataku i jego przewaga dała efekty już po 15 minutach. Bramki zdobyli Dziubek i efektownym uderzeniem Mikołajek. Przed przerwą na listę strzelców wpisali się ponadto dwukrotnie Gajos i Fryc. Szreniawa w pierwszej części spotkania stworzyła dwie dogodne sytuacje, obie po stałych fragmentach gry. W pierwszym przypadku strzał z rzutu wolnego Tobiasza Stokłosy i dobitkę Adama Dunaja obronił Majcherczyk. W drugim kapitan gospodarzy uderzeniem z wolnego nad murem zmusił do kapitulacji golkipera rywali.

Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił, z tą drobną różnicą, że wiśniczanie znacznie lepiej zaczęli poczynać sobie w defensywie. Goście w II połowie dogodne pozycje strzeleckie stwarzali sobie głównie w końcówce, kiedy miejscowi opadli już z sił. Efektem były dwa strzelone gole autorstwa Dziubka i Talera.