Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > C klasa (Kraków III)
Northstar remisuje z debiutantem

Northstar Miechów - Czapla Czaple Małe 0-0

NORTHSTAR: Gortal - A. Toniarz, Będkowski, M. Ordys, Rosa - Latos, B. Ordys, Szczepka, Kulgawczuk, J. Toniarz - Nastarowski.

Northstar w swoim pierwszym meczu zremisował 0-0 z nowo powstałą Czaplą Czaple Małe. Obie drużyny spotkały się już wcześniej grając w Pucharze Starosty Miechowskiego, wtedy NS wygrał 2-0. Tym razem było inaczej.

Mecz zaczął sędziować Krzysztof Filus z Northstaru, gdyż sędzia nie zjawił się do godziny 17. Przybył na miejsce o 17:15.

Goście zaczęli od groźnych ataków, ale ich akcje pewnie przerywała obrona albo bramkarz miechowian. Przez większość meczu gra toczyła się w środku, gdyż obie drużyny chciały opanować tę część boiska. W 25. minucie szansę mieli miejscowi. Starzał M. Ordysa z wolnego obronił bramkarz gości, a dobitka Nastarowskiego trafiła w słupek.

Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza, ale to Czapla groźniej atakowała. Dwa razy w sytuacji "sam na sam" złą decyzję podjął gracz gości. W 65. minucie dobrze z kolei interweniował Gortal. Na 4 minuty przed końcem piłka trafiła w poprzeczkę bramki Northstaru. "Północna Gwiazda" też atakowała, ale jej akcje kończył się fiaskiem.