Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > C klasa (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków - Tęcza II Piekary 2-1 (0-0)

1-0 Paweł Szpak 58
2-0 Bartłomiej Kowalski 62
2-1 Krzysztof Ludwikowski 73
TĘCZA II: Nędza - R. Steczko (73 Kadula), Jaskowski, Nogieć, Palonek (83 Brongiel) - Szalus (65 T. Steczko), Klag, M. Pitra, J. Pitra - M. Ludwikowski (79 G. Ludwikowski), K. Ludwikowski.

Mimo ambicji, rezerwom Tęczy nie udało się zdobyć choćby punktu w Krakowie. Goście mieli kilka okazji, lecz w kluczowych momentach brakowało szczęścia.

22 minuta: Krzysztof Ludwikowski powinien odtworzyć wynik spotkania, jego strzał na bramkę pozostawia jednak wiele do życzenia.
25 minuta: Bardzo mocne uderzenie na bramkę Arkadiusza Nędzy. Bramkarz Tęczy paruje piłkę do boku.
31 minuta: Dawid Szalus dobrze uderza piłkę, ta odbija się od słupka.
32 minuta: Jakub Pitra próbuje sprzed szesnastki, po raz kolejny futbolówka nie trafia w bramkę.
40 minuta: Po raz drugi Dawid Szalus mocno uderza, a piłka odbija się od poprzeczki. Brak szczęścia tego zawodnika w tym meczu.
42 minuta: Mariusz Ludwikowski próbuje zaskoczyć bramkarza Klinów z rzutu wolnego, ten broni strzał.
44 minuta: Tym razem szczęście przechodzi na stronę Tęczy. Drużyna gospodarzy przeprowadza akcję prawą stroną. Piłka zostaje dośrodkowana w pole karne, napastnik Klinów uderza piłką w słupek.

46 minuta: Krzysztof Ludwikowski uderza z dalekiej odległości z półwoleja.
51 minuta: Składna akcja Tęczy. J. Pitra wbiega w pole karne z bocznej strefy i zagrywa wzdłuż bramki. Do piłki dopada M. Ludwikowski, jego strzał zostaje zablokowany.
53 minuta: Jakub Pitra odnajduje się w odpowiednim momencie w polu karnym. Piłka mija lewy słupek bramki.
54 minuta: Napastnik gości próbuje zaskoczyć bramkarza z Piekar uderzeniem z nożyc.
55 minuta: Mariusz Ludwikowski próbuje sił w akcji indywidualnej. Kolejny jego strzał zostaje zablokowany.
58 minuta: Pierwsza bramka w tym spotkaniu. Akcja z lewej strony boiska. Piłka zostaje dorzucona w pole karne, Paweł Szpak ofiarnym wślizgiem posyła ją do siatki.
62 minuta: Kliny strzelają drugą bramkę. Tym razem Bartłomiej Kowalski mocnym strzałem z rzutu wolnego trafia między słupki bramki Nędzy.
73 minuta: Krzysztof Ludwikowski daje cichą nadzieję na punkt dla przyjezdnych z Piekar. Uderza zza pola karnego, a piłka po rykoszecie myli bramkarza i wpada do bramki TKKF Kliny.