Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > C klasa (Chrzanów)
W meczu "na szczycie" wygrały rezerwy VI-ligowca

KP Fablok II Chrzanów - UKS Siersza 4-0 (2-0)

Czerwona kartka: Maron (U).
KP:
Nędza - Machura, Mitela, Klinkosz - Sieprawski, Nowicki, Wiśniewski, Tarabuła, Radosz - Janik, Olszowski.
UKS: Gumula, Kuliński, Maron, Siemek, Kodura, Drozd, Mateusz Lizończyk, Nowak, Marek Lizończyk, Iciek, Gut.

W pojedynku na szczycie pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy rezerw VI-ligowego KP Chrzanów. Wynik otworzył Janik strzelając z 5 m obok interweniującego Gumuli, po podaniu Radosza. W 25 min z rzutu wolnego uderzył płasko Wiśniewski, czym zaskoczył bramkarza gości i było już 2-0.
Po przerwie styl gry Sierszy poprawił się, ale ani Nowak, ani Lizończyk nie potrafili pokonać Nędzy. Bramka na 3-0 padła po dobrze wykonanym rzucie wolnym pośrednim: Olszowski lekko trącił piłkę, a nadbiegający Wiśniewski uderzył tuż przy słupku. Dwie minuty później za posądzenie sędziów o korupcję czerwoną kartkę obejrzał zawodnik UKS-u Łukasz Maron. Wynik spotkania ustalił trener pierwszej drużyny - Paweł Olszowski, który otrzymał piłkę na 20. metrze, miał czas, aby spokojnie popatrzeć gdzie znajduje się bramkarz i z całkowitym spokojem wykorzystać okazję.