Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Wadowice I)
"Kibic" uderzył arbitra

Lachy Lachowice-Hucisko - Huragan Skawica 0-3 walkower

Mecz wadowickiej B klasy (gr. I), pomiędzy drużynami Lachy Lachowice-Hucisko a Huraganem Skawica, został przerwany i zakończony w 65. minucie przy stanie 2-3. Huragan Skawica wygra prawdopodobnie walkowerem z Lachami 3-0.

Drużyna Skawicy po pierwszej połowie pewnie prowadziła 2-0 i przeważała w meczu. Początek drugiej połowy to błędy gości w obronie i brak asekuracji, przez co miejscowi doprowadzili do remisu 2-2. W pewnym momencie na boisku pojawił się kibic gospodarzy, który został usunięty
dopiero przez zawodników Lachów. Gdzie była służba porządkowa, tego nikt nie wie. Około 65. minuty arbiter podyktował rzut karny dla Huraganu. Fujak zamienił jedenastkę na bramkę i było 2-3. W tym samym momencie na murawę wybiegł ten sam kibic, który zakłócił porządek kilka minut
wcześniej i uderzył sędziego w tył głowy. Arbiter natychmiast zakończył mecz.