Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)
Sprawiedliwa wymiana ciosów

Sparta Przeginia Duchowna - Strzelcy/Korona Kraków 3-3 (2-1)

Gole dla gości: Dawid Godula, Daniel Piórkowski, Sebastian Berger (wolny)
STRZELCY: Juszczyk - A. Berger, Wal, Skrzypiński, Ciastoń (Rapczewski) - Drożniak (Jabłoński), Cięciała, Godula (Nazim), Pocica (Sarga) - S. Berger, Piórkowski.

Goście rozpoczęli z impetem i już po kilkunastu minutach prowadzili po bramce Dawida Goduli. Potem do głosu doszła Sparta i odrobiła stratę z nawiązką. Do przerwy było 2-1.

Po zmianie stron rozpoczęła się prawdziwa wymiana ciosów i mimo morderczego upału mecz do ostatniej chwili obfitował w akcje bramkowe. Do wyrównania doprowadził po podaniu S. Bergera Daniel Piórkowski. Niebawem ze stałego fragmentu gry miejscowi trafili na 3-2. Alle wkrótce znów był remis. Fantastyczny rajd najlepszego na boisku Mikołaja Pocicy został przerwany faulem na 20. metrze, a rzut wolny na bramkę zamienił grający trener S. Berger.

W 89. minucie na bohatera wyrósł bramkarz Strzelców Rafał Juszczyk broniąc sytuację sam na sam, a chwilę później Daniel Piórkowski zmarnował idealną piłkę meczową dla gości.
Remis w tym meczu jest wynikiem absolutnie sprawiedliwym.