Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Kraków I)
Trzy mecze, trzy zwycięstwa

Prądniczanka II Kraków - Czarni Grzegorzowice 1-4 (1-1)

Bramki dla Czarnych: M. Żurowicz 2, Wesołowski 2.

CZARNI:  Słaboń -  Kozik, Madejski, Hess, G. Pawlik, Madejski, Adamek, Wójcik (55 Calik),  Ł. Pawlik (65  Góralczyk) - M. Żurowicz (75 Krawczyk),  Wesołowski (70 Ł. Żurowicz) .

Trzecie zwycięstwo z rzędu zanotowali Czarni Grzegorzowice i są samodzielnym liderem tabeli. W wyrównanej pierwszej połowie drużyny zdobyły po  golu. Na trafienie gospodarzy odpowiedział Michał Żurowicz. Po przerwie goście zaimponowali skutecznością. Najpierw Szymon Wesołowski w sytuacji sam na sam sprytnym strzałem umieścił piłkę w siatce, grający trener Czarnych także podwyższył wynik na 3-1, wykorzystując katastrofalny błąd bramkarza Prądniczanki. Wynik celną "główką" ustalił Michał Żurowicz. Gospodarze w drugiej połowie nie zagrozili poważnie bramce rywali, choć potrafili składnie rozgrywali piłkę.