Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków III)
Grała tylko Kaszowianka

Borkowianka Borek Szlachecki - Kaszowianka Kaszów 0-11 (0-4)

Gole: D. Suchan 3, M.Suchan 2, Pituła, Goczał, Kuśmierczyk, Sieradzki, Kosmal, Hajto
KASZOWIANKA:
Tatar - Brożek, Stanula, Pituła, Klimek - D. Suchan, Kuśmierczyk, Kosmal, Trojan - M. Suchan, Goczał.

Kaszowianka rozgromiła Borkowiankę wygrywając aż 11-0. A goli mogło być jeszcze więcej...

Od początku na boisku grała w piłkę tylko jedna drużyna, druga asystowała. Wynik szybko otworzył Paweł Pituła, po dośrodkowaniu Michała Suchana. Później do bramki trafiali 2 razy D. Suchan i M. Suchan, którzy wykorzystywali bezbłędnie swoje sytuacje sam na sam z bramkarzem. Okazje mieli także Goczał, Trojan i ponownie M. Suchan, ale nie udało się już zmienić wyniku 4-0 do przerwy.

W II połowie Kaszowianka nie spoczęła na laurach. Praktycznie każda akcja mogła zakończyć się golem, ale czasami na drodze stawały słupki i poprzeczki, które obijał Trojan, bądź zabrakło dobrego wykończenia przez Brożka czy Kuśmierczyka. Ten drugi zrehabilitował się strzelając bramkę w 60. minucie po podaniu Michała Suchana, lecz Brożek mimo kilku prób pozostał bez gola w tym meczu.

Kilka minut po zmianie stron wynik podwyższył Goczał i było już 5-0. W 55. minucie na boisku pojawili się B. Gaweł za P. Pitułę oraz Sieradzki za Goczała. Sieradzki po raz kolejny miał wejście smoka, gdyż pierwsza akcja z jego udziałem zakończyła się golem. Dostał on prostopadłe podanie od D. Suchana i bez problemów pokonał bramkarza. Było 6-0. W 60. minucie za Klimka wszedł Rymarczyk. Kolejne trafienie zaliczył wspomniany już Kuśmierczyk, a zaraz po nim M. Suchan i D. Suchan. Kolejną zmianą było ściągnięcie M. Suchana, a w jego miejsce wszedł Hajto w 70. minucie. Już kilka minut później Hajto dostał prostopadłe podanie od D. Suchana i wyszedł sam na sam, bramkarz wybronił piłkę odbijając ją wprost pod nogi Kosmala, który bez problemów skierował ją do pustej bramki. Ostatniego gola strzelił Hajto, który dostał podanie na róg piątki i zmieścił piłkę między nogami bramkarza.

A już w najbliższą środę mecz Kaszowianki w ramach Pucharu Polski z Zieleńczanką (IV liga), o godzinie 16:00 na boisku w Zielonkach.