Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków I)

TS Węgrzce - Czarni 03 Grzegorzowice 1-3 (0-2)

0-1 Mazur (karny)
0-2 Mazur
1-2 Węgrzyn
1-3 Mazur

Czarni 03 pewnie pokonali na wyjeździe dobrych znajomych z Węgrzc 3-1. Bohaterem spotkania został Zbigniew Mazur, strzelec wszystkich trzech bramek, zdecydowanie najlepszy zawodnik na boisku.

Lider Czarnych już po 5 minutach dał swojej drużynie prowadzenie, pewnie strzelając z rzutu karnego. Tuż przed przerwą w indywidualnej akcji "wkręcił" w ziemię czterech rywali i strzałem w "długi" róg pokonał bramkarza.

Gospodarze strzelili kontaktową bramkę w 70. minucie, wykorzystując nieporozumienie w szeregach Czarnych. Nadzieje Węgrzc na korzystny wynik ostudził nie kto inny jak Zbigniew Mazur, strzelając pięknego gola bezpośrednio z rzutu wolnego z 30 metrów. Gospodarze kończyli mecz w 10, po czerwonej kartce w końcówce.