Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
Krzysztof Szot za Marka Motykę w Śledziejowicach2022-09-01 08:39:00

Krzysztof Szot nowym trenerem LKS Śledziejowice, występującego w gr. 3 krakowskiej okręgówki (obecnie 11. miejsce). Po trzech kolejkach od rozpoczęcia sezonu zastąpi Marka Motykę, któremu zaproponowano w klubie nową rolę wiceprezesa ds. sportowych.


- Trener Marek Motyka przyszedł do klubu w trudnym okresie i swoim doświadczeniem oraz zaangażowaniem zbudował nową drużynę Śledziejowic. Korzystnie wkomponował juniorów do drużyny seniorów. Z perspektywy czasu widzimy postęp, lepszą grę oraz bramki naszych wychowanków w drużynie seniorów, za co serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, iż dalej będziemy iść wyznaczoną drogą, tworząc zespół składający się z mieszanki doświadczonych zawodników z młodzieżą - podkreślił klub w informacji na swoim oficjalnym profilu.

Przedstawiając Krzysztofa Szota przypomina, że to były zawodnik m.in. Śledziejowic i trener bramkarzy w klubie. Jako zawodnik występował w Hutniku Kraków, Clepardii, Zieleńczance, Pogoni Miechów, Wandzie Kraków. Prowadzi II-ligową drużynę kobiecą Wandy Nowa Huta. Nowy trener zadebiutował już prowadząc zespół w regionalnym Pucharze Polski przeciwko Złomeksowi Branice. Ślędziejowice awansowały po serii rzutów karnych (w regularnym czasie 1-1).
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty