Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
Piotr Zdziarski prezesem Grębałowianki2020-12-27 12:58:00

Przed świętami wybrano nowego prezesa KS Grębałowianka Kraków. Został nim Piotr Zdziarski.


Zarząd KS Grębałowianka:

• Piotr Zdziarski – prezes zarządu

• Zbigniew Belski – wiceprezes zarządu

• Mateusz Tabor – wiceprezes zarządu ds. sportowych

• Tomasz Chmiel – członek zarządu

• Zofia Chmiel – członek zarządu

• Bernard Łach – członek zarządu

• Stanisław Pituch – członek zarządu


Do Komisji Rewizyjnej, której przewodniczącym jest Władysław Łach, a członkiem Konrad Wilk, dołączył Zbigniew Cała, wieloletni kibic klubu.


Piotr Zdziarski to absolwent AWF Kraków, mgr fizjoterapii, ma w cv studia podyplomowe na kierunkach: zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzanie i organizacja w ochronie zdrowia. W zawodzie 28 lat, ponad 20 lat na kierowniczych stanowiskach.

Z Grębałowianką związany od kilkunastu lat. Najpierw jako kibic, gdy w piłkę w klubie zaczął grać w 2008 roku jego syn Oskar. Od 10 lat w strukturach klubu jako członek zarządu, dwukrotnie wybierany na wiceprezesa podczas kadencji Zdzisława Wagnera i Ryszarda Chmiela. Bardzo sobie chwali współpracę z obydwoma b. prezesami, od których się wiele nauczył. A przed 10 laty nieżyjący już prezes honorowy Stanisław Kubarek zachęcił go do pracy w zarządzie i mówiąc, że będzie w przyszłości dobrym prezesem klubu, niejako "namaścił" go na to stanowisko. 

Prezes Kubarek do pracy w zarządzie zachęcił również Zbigniewa Belskiego.


Zbigniew Belski to zawodnik drużyn młodzieżowych Grębałowianki przez 10 lat od 1971 roku. Kontuzje nie pozwoliły mu na dalszą seniorską przygodę piłkarską. Od kilkunastu lat jeden ze sponsorów klubu i wielki kibic drużyny seniorów. W zarządzie od 2014 roku. Od teraz wiceprezes zarządu. Właściciel firmy przemysłowej Zbigniew Belski.


Piotr Zdziarski po wyborze na prezesa KS Grębałowianka powiedział:

- Wraz ze śp. prezesem Ryszardem Chmielem prawie 5 lat wspólnie pracowaliśmy na rzecz klubu i jego zawodników. Oczkiem w głowie prezesa i moim była i jest grupa seniorów, obecnie to na mnie spoczywa ten zaszczytny obowiązek utrzymania tej grupy na poziomie minimum V ligi. 

Jako prezes będę kontynuował rozpoczęte prace modernizacyjne obiektu, dbał o rozwój wszystkich grup młodzieżowych i grupy seniorskiej. Całym sercem kibicuję też naszym oldbojom. Mając za sobą takie osoby jak członkowie zarządu jestem przekonany o spełnieniu tych oczekiwań. 

W obecnej kadencji liczę na aktywowanie mieszkańców osiedla Grębałów i ościennych w większe zaangażowanie w życie klubu poprzez organizowanie aktywności na naszych obiektach - turnieje tenisa dla amatorów, spotkania otwarte zarządu dla mieszkańców a przede wszystkim rozpowszechnienie i aktywowanie „Klubu Kibica KSG 1954”.


KS Grębałowianka
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty