Po 4-0 z Bruk-Betem piłkarze Wieczystej blisko III ligi
25.06.2022 18:29 -
więcej »
Rezerwa Wieczystej najlepsza w A klasie
19.06.2022 20:03 -

Zakończyły się rozgrywki małopolskie w A klasach. Zaimponowała w tym sezonie rezerwa Wieczystej, która wygrała wszystkie 26 meczów uzyskując bilans bramkowy 207:19!

więcej »
Kto z kim w barażach o IV ligę
19.06.2022 19:39 -

Po sobotnich, ostatnich kolejkach w ligach okręgowych prowadzonych przez Podokręgi w Tarnowie, Brzesku i Limanowej już wiemy jak wyglądają na Wschodzie pary spotkań barażowych o awans do nowej IV ligi.

więcej »
JAKO 4. LIGA. Czternastka już w nowej IV lidze
19.06.2022 12:44 -

Zakończyły się rozgrywki w JAKO 4. LIDZE, do rozegrania pozostały jedynie baraże o awans do III ligi pomiędzy Bruk-Betem Termaliką II Nieciecza a Wieczystą Kraków (25 i 28 bm., najpierw w Krakowie). Wiadomo już, które drużyny się utrzymały.

16.06.2022 18:31 -

Młodzi piłkarze Wisły Kraków zagrają o mistrzostwo Polski U-17!

więcej »
Festiwal Piłkarski Kraków 2022: Główne trofeum dla Bratysławy
16.06.2022 17:49 -

Dwudniowy Międzynarodowy Festiwal Piłkarski Kraków 2022 w kategorii U-14 chłopców zakończył się zwycięstwem Słowaków z Bratysławy, którzy w nagrodę otrzymali piękny, złoty puchar. Reprezentacja Małopolski zajęła drugie miejsce.

więcej »
PUCHAR TYMBARKU: Aserekteam Gorlice z brązowymi medalami
15.06.2022 23:50 -

Piękny sukces odnieśli młodzi piłkarze Aserekteamu Gorlice w finałach XXII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku! Gorliczanie zdobyli w Warszawie brązowe medale w kategorii U-10, a Adam Smoła został królem strzelców. Nasze gratulacje!