Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > IV liga
KEEZA IV liga zachodnia zakończyła pierwszą rundę - terminarze po podziale2021-05-16 12:11:00

W sobotę odbyła się ostatnia kolejka pierwszej części sezonu IV ligi zachodniej. Po 19. kolejce drużyny zostają podzielone na grupę mistrzowską (1-9) i spadkową (10-19). 


Walka do końca była zacięta, a o ostatecznej kolejności na miejscach 8-10 zadecydowały bezpośrednie mecze.

Terminy kolejek drugiej części:
1. (20.) 22/23 maja
2. (21.) 26 maja (środa)
3. (22.) 29/30 maja
4. (23.) 2/3 czerwca (środa, czwartek - Boże Ciało)
5. (24.) 5/6 czerwca
6. (25.) 9 czerwca (środa)
7. (26.) 12/13 czerwca
8. (27.) 16 czerwca (środa)
9. (28.) 19 czerwca (sobota)

Baraże o III ligę: 26 czerwca (sobota), 29 czerwca (wtorek)

Sprawozdania meczowe z 19. kolejki będą do dyspozycji Wydziału Gier MZPN zapewne na początku przyszłego tygodnia, a bez weryfikacji wygenerowane przez system Extranet terminarze są nieoficjalne i na razie wyłącznie do celów informacyjnych klubów.
Terminy dwóch początkowych kolejek są narzucone przez organ prowadzący, bowiem do meczów jest mniej niż 14 dni. Kluby będą mogły się jednak porozumieć i zmienić dzień oraz godzinę.

Po zakończeniu sezonu 2020/2021 z IV ligi awansuje do prowadzonej po raz pierwszy przez PZPN III ligi (gr. IV) jeden zespół wyłoniony po barażach pomiędzy mistrzami grupy wschodniej i zachodniej. Z rozgrywek danej grupy IV ligi spadać będzie tyle drużyn, aby po uzupełnieniu jej przez drużyny, które uzyskały awans z właściwych terytorialnie grup klas okręgowych (po 4 do każdej grupy IV ligi) oraz spadkowiczów z III ligi, każda grupa IV ligi w sezonie 2021/2022 liczyła 18 zespołów.

 Grupa mistrzowska 
20. kolejka - 22 maja 2021, godz. 17:00
Orzeł Ryczów - Unia Oświęcim
Beskid Andrychów - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Sokół Kocmyrzów
Dalin Myślenice - LKS Jawiszowice
pauza - Wiślanie Jaśkowice

21. kolejka - 26 maja (środa), godz. 18:00
Dalin - Trzebinia
Pcimianka - Sokół
Beskid - Unia
Wiślanie - Orzeł Ryczów
pauza - Jawiszowice

22. kolejka - 29/30 maja
Wiślanie - Beskid
Sokół - Unia
Pcimianka - Dalin
Trzebinia - Jawiszowice
pauza - Orzeł Ryczów

23. kolejka - 2/3 czerwca (środa/czwartek - Boże Ciało)
Pcimianka - Jawiszowice
Unia - Dalin
Sokół - Wiślanie
Orzeł Ryczów - Beskid
pauza - Trzebinia

24. kolejka - 5/6 czerwca
Sokół - Orzeł Ryczów
Dalin - Wiślanie
Jawiszowice - Unia
Pcimianka - Trzebinia
pauza - Beskid

25. kolejka - 9 czerwca (środa)
Unia - Trzebinia
Jawiszowice - Wiślanie
Dalin - Orzeł Ryczów
Sokół - Beskid
pauza - Pcimianka

26. kolejka - 12/13 czerwca
Beskid - Dalin
Jawiszowice - Orzeł Ryczów
Trzebinia - Wiślanie
Unia - Pcimianka
pauza - Sokół

27. kolejka - 16 czerwca (środa)
Pcimianka - Wiślanie
Trzebinia - Orzeł Ryczów
Jawiszowice - Beskid
Dalin - Sokół
pauza - Unia

28. kolejka - 19 czerwca, godz. 17:00 (termin obligatoryjny)
Jawiszowice - Sokół
Trzebinia - Beskid
Orzeł Ryczów - Pcimianka
Wiślanie - Unia
pauza - Dalin

 Grupa spadkowa 
20. kolejka - 22 maja 2021, godz. 17:00
Nowa Proszowianka - Clepardia
Puszcza II Niepołomice - KS Chełmek
LKS Rajsko - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Śledziejowice - Słomniczanka
Garbarnia II Krakow - Wegrzcanka

21. kolejka - 26 maja (środa), godz. 18:00
Węgrzcanka - Nowa Proszowianka
Garbarnia II - Słomniczanka
LKS Rajsko - LKS Śledziejowice
Orzeł Piaski Wielkie - Puszcza II
KS Chełmek - Clepardia

22. kolejka - 29/30 maja
Nowa Proszowianka - KS Chełmek
Orzeł Piaski Wielkie - Clepardia
Puszcza II - LKS Śledziejowice
Garbarnia II - LKS Rajsko
Słomniczanka - Węgrzcanka

23. kolejka - 2/3 czerwca (środa/czwartek - Boże Ciało)
Słomniczanka - Nowa Proszowianka
LKS Rajsko - Węgrzcanka
Garbarnia II - Puszcza II
Clepardia - Śledziejowice
KS Chełmek - Orzeł Piaski Wielkie

24. kolejka - 5/6 czerwca
Nowa Proszowianka - Orzeł Piaski Wielkie
KS Chełmek - LKS Śledziejowice
Clepardia - Garbarnia II
Puszcza II - Węgrzcanka
Słomniczanka - LKS Rajsko

25. kolejka - 9 czerwca (środa)
LKS Rajsko - Nowa Proszowianka
Puszcza II - Słomniczanka
Węgrzcanka - Clepardia
Garbarnia II - KS Chełmek
LKS Śledziejowice - Orzeł Piaski Wielkie

26. kolejka - 12/13 czerwca
Nowa Proszowianka - LKS Śledziejowice
Orzeł Piaski Wielkie - Garbarnia II
Węgrzcanka - KS Chełmek
Clepardia - Słomniczanka
Puszcza II - LKS Rajsko

27. kolejka - 16 czerwca (środa)
Puszcza II - Nowa Proszowianka
LKS Rajsko - Clepardia
Słomniczanka - KS Chełmek
Węgrzcanka - Orzeł Piaski Wielkie
Garbarnia II - LKS Śledziejowice

28. kolejka - 19 czerwca, godz. 17:00 (termin obligatoryjny)
Nowa Proszowianka - Garbarnia II
Węgrzcanka - LKS Śledziejowice
Orzeł Piaski Wielkie - Słomniczanka
LKS Rajsko - KS Chełmek
Clepardia - Puszcza II
(WG MZPN)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty