Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > II liga
II liga (13-16): Stal i Ruch uciekają rywalom2021-11-07 23:52:00

eWinner II liga, 13. kolejka:

Piątek, 15 października 2021

Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 1-1


Sobota, 16 października

Lech II Poznań - Chojniczanka 3-2

Mecz we Wronkach.


Garbarnia Kraków - Pogoń Grodzisk Maz. 2-1 (0-0)

1-0 Wiktor Szywacz 70

2-0 Michal Klec 77

2-1 Damian Jaroń 90 (karny)

Widzów 200.


Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 1-2 (0-1)

0-1 Marcel Kotwica 34

0-2 Andreja Prokic 61

1-2 Piotr Stawarczyk 67 (karny)

Widzów 753.


Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda 3-0

GKS Bełchatów - KKS 1925 Kalisz 2-1

Ruch Chorzów - Wisła Puławy 2-4

Motor Lublin - Wigry Suwałki 1-1


Niedziela, 17 października

Śląsk II Wrocław - Radunia Stężyca 2-5

Zaległy mecz 12. kolejki

20 października

Pogoń Grodzisk Maz. - Lech II Poznań 0-0

eWinner II liga, 14. kolejka:

Sobota, 23 października

Chojniczanka - Garbarnia Kraków 1-3 (0-1)

0-1 Michał Feliks 33

0-2 Daniel Morys 70 (karny)

1-2 Marcin Grolik 73

1-3 Michał Feliks 84

Widzów 526.


Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 3-0 (0-0)

1-0 Ramil Mustafaev 56

2-0 Ramil Mustafaev 74

3-0 Krystian Wrona 90

Widzów 1257.


Olimpia Elbląg - Pogoń Grodzisk Maz. 1-0

KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań 2-2

Wigry Suwałki - GKS Bełchatów 2-1

Sokół Ostróda - Motor Lublin 1-1

Wisła Puławy - Śląsk II Wrocław 0-1

Znicz Pruszków - Ruch Chorzów 2-0


Niedziela, 24 października

Radunia Stężyca - Hutnik Kraków 5-2 (4-1)

1-0 Sebastian Deja 5

2-0 Michał Miller 10

3-0 Damian Szuprytowski 24

4-0 Radosław Stępień 26

4-1 Jakub Wilczyński 40

5-1 Przemysław Szur 66

5-2 Michał Kitliński 84

Widzów 352.

eWinner II liga, 15. kolejka:

Piątek, 29 października 2021

Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz 3-1 (1-0)

1-0 Bartłomiej Korbecki 27

2-0 Michal Klec 61

2-1 Mateusz Majewski 65

3-1 Wojciech Słomka 79

Widzów 100.


Sobota, 30 października

Hutnik Kraków - Wisła Puławy 1-3 (1-2)

0-1 Emil Drozdowicz 3

1-1 Patryk Kieliś 13

1-2 Carlos Daniel 40

1-3 Ednilson Furtado 83

Widzów 200.


Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1-0

Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków 3-0

Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 4-1

GKS Bełchatów - Sokół Ostróda 2-0

Lech II Poznań - Wigry Suwałki 0-0

Pogoń Grodzisk Maz. - Chojniczanka 0-3


Niedziela, 31 października

Motor Lublin - Stal Rzeszów 0-2 (0-1)

0-1 Ramil Mustafaev 39

0-2 Damian Michalik 77

Widzów 5451.

eWinner II liga, 16. kolejka:

Piątek, 5 listopada 2021

Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1-0 (0-0)

1-0 Denis Gojko 52

Widzów 342.


Znicz Pruszków - Hutnik Kraków 0-0

Widzów 163.


Stal Rzeszów - GKS Bełchatów 3-0 (0-0)

1-0 Łukasz Góra 49

2-0 Bartosz Wolski 69

3-0 Krzysztof Danielewicz 75

Widzów 1512.


Sobota, 6 listopada

Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław 5-1

Olimpia Elbląg - Chojniczanka 1-1

KKS 1925 Kalisz - Pogoń Grodzisk Maz. 2-0

Sokół Ostróda - Lech II Poznań 0-1

Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 3-0


Niedziela, 7 listopada

Radunia Stężyca - Motor Lublin 3-0


1. Stal Rzeszów                16  41   36-11

2. Ruch Chorzów              16  34   27-15

3. Chojniczanka                16  26   34-17

4. Radunia Stężyca           16  26  31-25

5. Olimpia Elbląg              16  26   16-15

6. Wisła Puławy                16  25   31-23

7. Wigry Suwałki               16  25   18-15

8. Lech II Poznań             16  25   17-16

9. Garbarnia Kraków        16  23   24-22

10. Motor Lublin                16  22  25-17

11. KKS 1925 Kalisz         16  21  18-18

12. Śląsk II Wrocław         16  20  26-29

13. Pogoń Siedlce            16  20  22-30

14. Znicz Pruszków          16  18  19-25

15. Pogoń Grodzisk Maz. 16  15  14-22

16. GKS Bełchatów          16  13  14-28

17. Hutnik Kraków            16    9  12-29

18. Sokół Ostróda             16   5    6-33


eWinner II liga, 17. kolejka:

Piątek, 12 listopada 2021

Chojniczanka - KKS 1925 Kalisz (18:00)

Sobota, 13 listopada

Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda (12:00)

Lech II Poznań - Stal Rzeszów (12:00, Wronki)

Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg (13:00)

Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków (13:00)

Pogoń Grodzisk Maz. - Wigry Suwałki (13:00)

GKS Bełchatów - Radunia Stężyca (16:00)

Motor Lublin - Wisła Puławy (17:30)

Niedziela, 14 listopada

Hutnik Kraków - Ruch Chorzów (13:00)


stalrze.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty