Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > II liga
II liga (6): Szósta wygrana Stali, Garbarnia na szóstkę2021-08-30 21:24:00

eWinner II liga, 6. kolejka:

Piątek, 27 sierpnia 2021

Wigry Suwałki - Radunia Stężyca 3-2

Sobota, 28 sierpnia

Sokół Ostróda - Stal Rzeszów 0-3 (0-2)

0-1 Krzysztof Danielewicz 9

0-2 Piotr Głowacki 43 (karny)

0-3 Łukasz Góra 75

Czerwona kartka: Szymon Dowgiałło (Sokół, 90+3, druga żółta).

GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce 2-0

Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław 6-1 (1-1)

0-1 Bartosz Marchewka 6

1-1 Bartłomiej Purcha 13 (karny)

2-1 Michał Feliks 59

3-1 Daniel Morys 67 (karny)

4-1 Adrian Bukowski 83 (samob.)

5-1 Wojciech Słomka 90+1

6-1 Michał Klec 90+2

Chojniczanka - Znicz Pruszków 1-2

Pogoń Grodzisk Maz. - Ruch Chorzów 1-1

KKS 1925 Kalisz - Wisła Puławy 3-1

Niedziela, 29 sierpnia

Lech II Poznań - Hutnik Kraków 2-0 (0-0)

1-0 Norbert Pacławski 88

2-0 Filip Wilak 90+5

W 58. minucie Piotr Stawarczyk (Hutnik) przestrzelił rzut karny.

Mecz we Wronkach.

Poniedziałek, 30 sierpnia

Olimpia Elbląg - Motor Lublin 0-0


1. Stal Rzeszów                6  18  17-3

2. Chojniczanka                6  12  16-6

3. Ruch Chorzów              6  12   9-3

4. Olimpia Elbląg               6  11   6-4

5. KKS 1925 Kalisz           6  10   8-6

6. Lech II Poznań              6   9    7-5

7. Śląsk II Wrocław            6   9  10-10

8. Radunia Stężyca           6   9   7-10

9. Wigry Suwałki                6   9   6-9

10. Motor Lublin                6   8   12-9

11. Garbarnia Kraków       6   8  11-10

12. Pogoń Siedlce             6   7   9-11

13. Wisła Puławy               6   7   9-12

14. Znicz Pruszków           6   7   8-11

15. GKS Bełchatów           6   6    8-9

16. Pogoń Grodzisk Maz.  6   5    6-9

17. Hutnik Kraków             6   1    2-11

18. Sokół Ostróda             6   0    0-13


eWinner II liga, 7. kolejka:

Piątek, 3 września 2021

Ruch Chorzów - Chojniczanka (20:00)

Sobota, 4 września

Śląsk II Wrocław - Pogoń Grodzisk Maz. (12:00)

Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz (16:00)

Pogoń Siedlce - Lech II Poznań, mecz przełożony

Wisła Puławy - Wigry Suwałki (17:00)

Motor Lublin - GKS Bełchatów (17:00)

Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg (19:00)

Niedziela, 5 września

Radunia Stężyca - Sokół Ostróda (15:00)

Wtorek, 7 września

Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków (17:00)


garbaslask2.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty