Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
I liga (10): Porażki Puszczy i Sandecji2021-09-27 21:04:00

Fortuna 1 Liga, 10. kolejka

Piątek, 24 września 2021

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 4-0

Widzów 16 571.

Górnik Polkowice - GKS Tychy 0-1


Sobota, 25 września

Odra Opole - GKS Katowice 4-2


Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice 2-0 (1-0)

1-0 Karol Czubak 39

2-0 Karol Czubak 68

Czerwona kartka: Tomasz Wojcinowicz (Puszcza, 62, druga żółta).


Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie 2-0


Niedziela, 26 września

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia 2-0 (1-0)

1-0 Joan Roman 2

2-0 Giorgi Merebashvili 48

Czerwona kartka: Kamil Biliński (Podbeskidzie, 31). Widzów 2963.


Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 3-0

Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 0-1 (0-0)

0-1 Maciej Radaszkiewicz 90+4

Czerwona kartka: Błażej Szczepanek (Sandecja, 84, druga żółta).

Mecz w Łodzi, Sandecja gospodarzem.


Poniedziałek, 27 września

Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 0-0


1. Widzew Łódź                         10  23  22-8

2. Korona Kielce                        10  23  13-5

3. Podbeskidzie Bielsko-Biała   10  18  15-10

4. GKS Tychy                             10  18   9-8

5. ŁKS Łódź                               10  17  15-11

6. Odra Opole                            10  17  14-12

7. Arka Gdynia                           10  16  16-11

8. Sandecja Nowy Sącz               9  16  11-8

9. Miedź Legnica                          9  15   11-8

10. Chrobry Głogów                   10  14   12-8

11. Skra Częstochowa                 9  11   7-12

12. Resovia                                  9   9   10-12

13. Górnik Polkowice                 10   8   11-17

14. Puszcza Niepołomice           10   8    9-17

15. Zagłębie Sosnowiec             10   7  11-14

16. Stomil Olsztyn                      10   7   10-16

17. GKS Jastrzębie                    10   7    7-15

18. GKS Katowice                      10   7  13-23


Fortuna 1 Liga, 11. kolejka

Piątek, 1 października 2021

Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała (18:00)

ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec (20:30)

Sobota, 2 października

Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź (12:40)

Korona Kielce - Chrobry Głogów (18:00)

Resovia - Sandecja Nowy Sącz (20:30)

Niedziela, 3 października

GKS Tychy - Odra Opole (12:40)

Górnik Polkowice - Skra Częstochowa (15:00)

GKS Katowice - Stomil Olsztyn (18:00)

Poniedziałek, 4 października

GKS Jastrzębie - Arka Gdynia (18:00)


tulaczarka.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty