Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
I liga (5): Piąta wygrana Korony2021-08-23 22:32:00

Fortuna 1 Liga, 5. kolejka

Piątek, 20 sierpnia 2021

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica 0-1 (0-0)

0-1 Bruno Garcia 60

Czerwona kartka: Diego Bardanca (Puszcza, 30). 

W 32. minucie Maxime Dominguez (Miedź) nie wykorzystał karnego, jego strzał obronił Gabriel Kobylak.


Sobota, 21 sierpnia

GKS Jastrzębie - Resovia 1-1 (1-1)

1-0 Daniel Rumin 33

1-1 Marek Mróz 38 (karny)

Korona Kielce - ŁKS Łódź 1-0

Widzów 5881.

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 2-0

Widzów 15 207.


Niedziela, 22 sierpnia

GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 3-2

Górnik Polkowice - Arka Gdynia 2-1

GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 2-1 (1-1)

0-1 Dawid Błanik 30

1-1 Nemanja Nedic 33

2-1 Krzysztof Wołkowicz 72 (karny)


Poniedziałek, 23 sierpnia

Odra Opole - Chrobry Głogów 1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Skra Częstochowa 1-0


1. Korona Kielce                        5  15   9-2

2. Miedź Legnica                       5  13  10-2

3. Widzew Łódź                         5  12  10-4

4. Odra Opole                            5   9   7-6

5. ŁKS Łódź                               5   8   8-6

6. Arka Gdynia                           5   7   6-6

7. Chrobry Głogów                     5   7   4-4

8. Sandecja Nowy Sącz             5   7   5-6

9. GKS Katowice                        5   6   7-7

10. Resovia                                5   6   5-5

11. Podbeskidzie Bielsko-Biała  5   6   4-6

12. GKS Jastrzębie                    5   5   5-7

13. Górnik Polkowice                 5   5   5-8

14. GKS Tychy                           5   5   3-6

15. Zagłębie Sosnowiec             5   4   8-9

16. Puszcza Niepołomice           5   4   4-6

17. Skra Częstochowa               5   4   4-7

18. Stomil Olsztyn                      4   0   1-5


Fortuna 1 Liga, 6. kolejka

Piątek, 27 sierpnia 2021

Resovia - Korona Kielce (18:00)

Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź (20:30)

Sobota, 28 sierpnia

Arka Gdynia - Odra Opole (12:40)

Widzew Łódź - Górnik Polkowice (18:00)

Miedź Legnica - GKS Jastrzębie (20:30)

Niedziela, 29 sierpnia

Chrobry Głogów - GKS Katowice (12:40)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice (15:00)

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy (19:45)

13 października

Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa


puszcza5.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty