Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Trening Noworoczny Pasów2023-12-27 17:20:00

Pierwszego stycznia w południe na stadionie Cracovii przy ulicy Kałuży odbędzie się tradycyjny Trening Noworoczny. W tym roku pierwsza drużyna Pasów zmierzy się z zespołem U-19. Spotkanie, które co roku gromadzi liczne rzesze fanów, to już stały punkt w kalendarzu Krakowa od ponad 90 lat.


Od lat treningi noworoczne Pasów przyciągają na boisko kibiców w każdym wieku, którzy liczą nie tylko na dobre widowisko sportowe, ale również zabawę. Czasem jest to niespodziewany gość na murawie, czasem rzadko spotykany w ekstraklasie bilans bramkowy. O tym, co zapisze się w pamięci kibiców na kolejne lata przekonają się ci, którzy 1 stycznia zasiądą na trybunach stadionu Cracovii.


Trwa dystrybucja darmowych biletów na Trening Noworoczny. Mogą je otrzymać wszyscy zarejestrowani w systemie sprzedaży biletów Cracovii. Jeśli ktoś nie posiada jeszcze konta, może je szybko założyć na stronie bilety.cracovia.pl podając imię i nazwisko i numer PESEL. Bilet zakupiony online należy wydrukować i zabrać ze sobą na trening.


Wejściówki będzie można również odbierać w kasach w dniu wydarzenia od godziny 11:00.


MKS Cracovia SSA


cracovia-trening-noworoczny-1366x768_1703693311_3311 (1).jpg
cracoviassa2.jpg


2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty