Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Jacek Zieliński z nowym kontraktem, ale bez deklaracji2023-06-06 08:23:00

Jacek Zieliński pozostanie na swoim stanowisku trenera ekstraklasowej Cracovii. Jego kontrakt został przedłużony o rok.


62-letni Jacek Zieliński po raz pierwszy prowadził nasz zespół w latach 2015-2017. Do zespołu z ul. Kałuży powrócił 10 listopada 2021 roku. Łącznie do tej pory poprowadził Pasy w 146 meczach, zarówno rozgrywek Ekstraklasy, jak i Pucharu Polski oraz w eliminacjach Ligi Europy UEFA.

- Cieszymy się, że trener Zieliński zostaje z nami. Będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, żeby na koniec przyszłego sezonu uplasować się na jak najwyższej pozycji - mówi wiceprezes MKS Cracovia SSA i dyrektor ds. sportowych, Stefan Majewski.

Sam trener w okolicznościowej rozmowie z mediami klubowymi nie chce składać żadnych deklaracji. - Teraz zajęliśmy siódme miejsce, więc pasowałoby pójść w górę, natomiast konkretne cele będą zależeć od kadry. Odeszło czterech zawodników, doszło kilku młodych. Poczekajmy na rozpoczęcie treningów, aż się zacznie „kręcić” okienko transferowe. Chcielibyśmy spełnić marzenia wielu tysięcy kibiców Cracovii i zagrać o miejsca gwarantujące występy w europejskich pucharach i dać im taki prezent. Tak będziemy chcieli zrobić, ale obecnie nie składam takich deklaracji, bo musimy zobaczyć kadrę drużyny. Mamy licencję z nadzorem finansowym, a to wiąże się z pewnymi obostrzeniami. Niedługo siądziemy z panem profesorem i porozmawiamy jak to ma wszystko wyglądać. Chwila spokoju nie zawadzi.

ST/cracovia.pl
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty