Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
Jeremy Sochan dołączy do reprezentacji Polski2024-06-12 08:43:00

W poniedziałek 17 czerwca Jeremy Sochan dołączy do reprezentacji Polski koszykarzy, którzy trenować będą w tym czasie we Wrocławiu. Biało-czerwoni przygotowywać się będą do kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, które w dniach 2-7 lipca odbędą się w hiszpańskiej Walencji.


Polska ma szansę na grę w Igrzyskach Olimpijskich. Na początku lipca biało-czerwoni zagrają w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk, które 26 lipca rozpoczną się w Paryżu.


Aby zagrać w Paryżu Polacy muszą wygrać turniej kwalifikacyjny, który na początku lipca rozegrany zostanie w hiszpańskiej Walencji. Sześć drużyn zostało podzielonych na dwie grupy po trzy zespoły. Dwie najlepsze z grupy zagrają w półfinałach, a potem zwycięzcy zagrają w finale. Awans na Igrzyska zapewni sobie tylko zwycięzca turnieju.


- Jestem podekscytowany, nie mogę się doczekać podróży do Wrocławia i dołączenia do drużyny. Minęło trochę czasu odkąd ostatnio założyłem strój reprezentacji Polski i nie mogę się doczekać, żeby znowu to zrobić! Mamy przed sobą dużo pracy, nie będzie łatwo, ale chcę dać z siebie wszystko, grać twardo, rywalizować i pomóc nam dostać się na Igrzyska Olimpijskie. Będzie niesamowicie zobaczyć znowu kibiców w Polsce, zwłaszcza kiedy zagramy dwa mecze przed wyjazdem do Hiszpanii. Mam też nadzieję, że zobaczę wielu polskich kibiców również w Walencji, będziemy ich potrzebować! - mówi Jeremy Sochan kilka dni przed przylotem do Polski.


Informacja prasowa
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty