Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
Rudolf Roháček nie będzie trenerem I drużyny hokeja w Cracovii2024-04-05 16:52:00

Decyzją władz klubu MKS Cracovia SSA Rudolf Roháček nie będzie już piastował funkcji szkoleniowca pierwszej drużyny hokeja. Nowy szkoleniowiec zostanie ogłoszony przez władze klubu po zakończeniu procesu reorganizacji sekcji hokeja.


Rudolf Roháček pełnił funkcję trenera pierwszej drużyny od listopada 2004 roku, osiągając w tym czasie wiele sukcesów oraz zdobywając cenne trofea, w tym Puchar Kontynentalny.


- Dziękuję Rudolfowi Roháčkowi za wkład i zaangażowanie dla klubu. Nie ulega wątpliwości, że jest legendą Cracovii i również dzięki Jego pracy klub sięgnął po liczne sukcesy, w tym Puchar Kontynentalny. Sekcja hokeja jest teraz w fazie reorganizacji, tworzenia struktur oraz planu na najbliższe lata i w kolejnym etapie działań ogłosimy nowego szkoleniowca. Złożyłem również trenerowi Roháčkowi propozycję nowego stanowiska, jako doradcy Zarządu Cracovii z zakresu hokeja i ustaliliśmy, że do rozmów wrócimy w przyszłym tygodniu – powiedział Mateusz Dróżdż, prezes MKS Cracovia SSA.


Oficjalne pożegnanie trenera odbędzie się na specjalnej ceremonii tuż przed pierwszym domowym meczem Tauron Hokej Ligi sezonu 2024/25. 


cracovia-hokej.pl
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty