Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
Kamil Stoch kończy udział w Turnieju Czterech Skoczni2022-01-03 22:28:00

Sztab szkoleniowy podjął decyzję o wycofaniu Kamila Stocha z Turnieju Czterech Skoczni i z kolejnych zawodów Pucharu Świata. Wróci jutro do kraju - poinformował Polski Związek Narciarski. 


Do końca tygodnia ważna dla Kamila Stocha będzie regeneracja, a następnie trening motoryczny. Na skocznię zawodnik wróci w momencie, kiedy odpocznie mentalnie oraz fizycznie. 


Trenerzy podjęli decyzję również, że na konkursy w Bischofshofen, w miejsce Kamila Stocha, nie zostanie powołany żaden zawodnik. Pozostali skoczkowie z Kadry Narodowej A jutro wyruszą na zgrupowanie do Planicy, które potrwa do piątku. Stamtąd nasi reprezentanci udadzą się prosto na konkursy Pucharu Kontynentalnego, jeżeli ostatecznie się odbędą, jeśli nie, wtedy skoczkowie wrócą do Polski i wystartują w zawodach FIS Cup w Zakopanem.


Jeżeli na treningach w Planicy, któryś z zawodników będzie się wyróżniał na tyle, aby dobrze zaprezentować się w zawodach Pucharu Świata, wtedy sztab szkoleniowy podejmie decyzję o powołaniu zawodnika do składu reprezentacji na konkursy Pucharu Świata w Bischofshofen, które odbędą się w najbliższy weekend. 


pzn.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty