Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
Elim. MŚ (10): Dziesiątka z Europy już znana2021-11-16 23:32:00

Znana jest już europejska dziesiątka finalistów piłkarskich MŚ Katar 2022: Anglia, Belgia, Chorwacja, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Serbia i Szwajcaria. Ponadto udział w finałach mają już zapewniony Katar (gospodarz) i Brazylia.


Europa ma jeszcze trzy miejsca, szansę ma 12 zespołów, które w marcu 2022 zagrają w barażach: Portugalia, Szkocja, Włochy, Rosja, Szwecja, Walia (rozstawieni) oraz Turcja, Polska, Macedonia Płn., Ukraina, Austria i Czechy. Losowanie baraży - 26 listopada w Zurychu.


Niedziela, 14 listopada 2021

GRUPA A

Luksemburg - Irlandia 0-3, Portugalia - Serbia 1-2 (Renato Sanches 2 - Tadić 33, A. Mitrović 90)

1. Serbia           8  20   18-9

2. Portugalia     8  17   17-6

3. Irlandia          8   9    11-8

4. Luksemburg  8   9    8-18

5. Azerbejdżan  8   1    5-18


GRUPA B

Grecja - Kosowo 1-1, Hiszpania - Szwecja 1-0 (Morata 86)

1. Hiszpania   8  19  15-5

2. Szwecja     8  15  12-6

3. Grecja        8  10    8-8

4. Gruzja        8   7    6-12

5. Kosowo      8   5    5-15


GRUPA H: Malta - Słowacja 0-6, Słowenia - Cypr 2-1, Chorwacja - Rosja 1-0 (Kudryashov 81 samob.)

1. Chorwacja  10  23   21-4

2. Rosja          10  22   19-6

3. Słowacja     10  14   17-10

4. Słowenia     10  14   13-12

5. Cypr            10   5    4-21

6. Malta           10   5    9-30


GRUPA J: Liechtenstein - Rumunia 0-2, Armenia - Niemcy 1-4, Macedonia Płn. - Islandia 3-1

1. Niemcy               10  27  36-4

2. Macedonia Płn.  10  18  23-11

3. Rumunia            10  17   13-8

4. Armenia             10  12    9-20

5. Islandia               10   9   12-18

6. Liechtenstein      10   1    2-34


Poniedziałek, 15 listopada

GRUPA C

Irlandia Płn. - Włochy 0-0, Szwajcaria - Bułgaria 4-0

1. Szwajcaria    8  18  15-2

2. Włochy         8  16  13-2

3. Irlandia Płn.  8   9    6-7

4. Bułgaria        8   8   6-14

5. Litwa             8   3   4-19


GRUPA F

Izrael - Wyspy Owcze 3-2, Szkocja - Dania 2-0, Austria - Mołdawia 4-1

1. Dania           10  27    30-3

2. Szkocja        10  23   17-7

3. Izrael           10   16   23-21

4. Austria         10   16   19-17

5. W-y Owcze  10    4     7-23

6. Mołdawia     10    1     5-30


GRUPA I

San Marino - Anglia 0-10, Albania - Andora 1-0, Polska - Węgry 1-2

1. Anglia           10  26  39-3

2. Polska          10  20   30-11

3. Albania         10  18  12-12

4. Węgry          10  17  19-13

5. Andora         10   6   8-24

6. San Marino  10   0   1-46


Wtorek, 16 listopada

GRUPA D

Finlandia - Francja 0-2, Bośnia i Hercegowina - Ukraina 0-2

1. Francja         8  18   18-3

2. Ukraina         8  12   11-8

3. Finlandia       8  11  10-10

4. BiH                8   7   9-12

5. Kazachstan   8   3   5-20


GRUPA E: Walia - Belgia 1-1, Czechy - Estonia 2-0

1. Belgia     8  20  25-6

2. Walia      8  15  14-9

3. Czechy   8  14  14-9

4. Estonia   8   4   9-21

5. Białoruś  8   3   7-24


GRUPA G: Gibraltar - Łotwa 1-3, Czarnogóra - Turcja 1-2, Holandia - Norwegia 2-0

1. Holandia      10   23   33-8

2. Turcja           10   21  27-16

3. Norwegia      10  18   15-8

4. Czarnogóra  10   12  14-15

5. Łotwa           10     9  11-14

6. Gibraltar       10     0   4-43




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty