Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sporty zimowe > Wiadomości sporty zimowe
Saneczkarstwo: MŚ po raz 50.2021-01-31 22:08:00

W Berchtesgaden-Königssee zakończyły się 50. MŚ w saneczkarstwie. Cztery złote medale zdobyli gospodarze, Niemcy.


W dwójkach Sascha Benecken i Toni Eggert wygrali czwarty raz z rzędu! W sumie mają siedem medali w tej konkurencji (4-3-0) i są najbardziej utytułowanym duetem w historii MŚ.

MŚ w Berchtesgaden-Königssee (Niemcy)

Jedynki kobiet:

1. Julia Taubitz (Niemcy)

2. Natalie Geisenberger (Niemcy)

3. Dajana Eitberger (Niemcy)

...

29. Klaudia Domaradzka, 34. Anna Bryk, 35. Natalia Jamróz


Jedynki mężczyzn:

1. Roman Repilov (Rosyjska Federacja Saneczkarska)

2. Felix Loch (Niemcy)

3. David Gleirscher (Austria)

...

16. Mateusz Sochowicz, 36. Kacper Tarnawski


Dwójki:

1. Sascha Benecken/Toni Eggert (Niemcy)

2. Tobias Arlt/Tobias Wendl (Niemcy)

3. Andris Sics/Juris Sics (Łotwa)

...

8. Jakub Kowalewski/Wojciech Chmielewski


Sztafeta drużynowo:

1. Austria (David Gleirscher, Thomas Steu, Lorenz Koller, Madeleine Egle)

2. Niemcy (Julia Taubitz, Toni Eggert, Felix Loch, Sascha Benecken)

3. Łotwa (Andris Sics, Kendija Aparjode, Arturs Darznieks, Juris Sics)


Sprint, jedynki kobiet:

1. Julia Taubitz (Niemcy)

2. Anna Berreiter (Niemcy)

3. Dajana Eitberger (Niemcy)


Sprint, jedynki mężczyzn:

1. Nico Gleirscher (Austria)

2. Semen Pavliczenko (Rosyjska Federacja Saneczkarska)

3. David Gleirscher (Austria)


Sprint, dwójki:

1. Tobias Wendl/Tobias Arlt (Niemcy)

2. Juris Sics/Andris Sics (Łotwa)

3. Sascha Benecken/Toni Eggert (Niemcy)

...

8. Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski


ME, Sigulda (Łotwa), 9-10.01.2021

Jedynki kobiet:

1. Tatyana Ivanova (Rosja)

2. Natalie Geisenberger (Niemcy)

3. Viktoriia Demchenko (Rosja)

...

23. Natalia Jamróz, 24. Anna Bryk


Jedynki mężczyzn:

1. Felix Loch (Niemcy)

2. Johannes Ludwig (Niemcy)

3. Dominik Fischnaller (Włochy)

...

17. Mateusz Sochowicz, 25. Kacper Tarnawski


Dwójki:

1. Juris Sics/Andris Sics (Łotwa)

2. Tobias Wendl/Tobias Arlt (Niemcy)

3. Martins Bots/Roberts Plume (Łotwa)

...

8. Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski

21. Mateusz Karaś/Bohdan Babura


Sztafeta druż.:

1. Rosja (Semen Pavlichenko, Tatyana Ivanova, Konstantin Korshunov, Vsevolod Kashkin)

2. Łotwa (Eliza Tiruma, Arturs Darznieks, Juris Sics, Andris Sics)

3. Niemcy (Tobias Wendl, Felix Loch, Tobias Arlt, Natalie Geisenberger)

...

7. Polska (Klaudia Domaradzka, Mateusz Sochowicz, Jakub Kowalewski, Wojciech Chmielewski)





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty