Strona główna > Siatkówka > Wiadomości siatkówka
Skra w półfinale Ligi Mistrzów2019-03-20 21:45:00

Zenit Sankt Petersburg pokonał PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:22, 21:25, 25:20, 25:21) w rewanżowym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów siatkarzy. W pierwszym spotkaniu polski zespół wygrał 3:1. Gospodarze odrobili straty. W złotym secie lepsi okazali się goście 15:11 i oni awansowali do półfinału Ligi Mistrzów.

We wtorek Zenit Kazań przegrał z Treflem Gdańsk 2:3 (23:25, 23:25, 25:23, 29:27, 15:17) w rewanżowym, ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkania wygrał rosyjski zespół 3:2. Gdańszczanie na wyjeździe odrobili straty, ale złotego seta wygrali Rosjanie 15:12.

W IV secie Trefl miał 4 meczbole...

Rywalem Skry w półfinale będzie włoski zespół Cucine Lube Civitanova, który wyeliminował Dynamo Moskwa 3:2 i 3:0. W drugim półfinale Zenit Kazań zmierzy się z inną włoską drużyną Sir Colussi Sicomo Perugia, która pokonała Chaumont VB 52 HM (Francja) 3:2 i 3:0.