Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Wiadomości siatkówka
KMŚ siatkarzy: Płock zamiast Radomia2018-10-31 19:51:00

Organizator FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn informuje o zmianie miejsca rozegrania meczów GRUPY A. Spotkania planowane w Radomiu zostaną zorganizowane w ORLEN Arenie w Płocku.


- Po naradzie z przedstawicielami Światowej Konfederacji Piłki Siatkowej (FIVB), podjęliśmy decyzję o zmianie miejsca rozegrania Grupy A. Było to dla nas trudne, ponieważ kibice zakupili bilety na mecze do Radomia, poza tym zmiana jednego miasta zmienia logistykę imprezy. Jesteśmy jednak zobowiązani wobec wszystkich zaangażowanych stron, żeby podejmować odpowiedzialne decyzje, kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem uczestników imprezy – powiedział Tomasz Cieślik, organizator KMŚ 2018, prezes spółki Professional Sport Events.


W ocenie Professional Sport Events, dotychczasowy postęp prac hali w Radomiu nie daje gwarancji realizacji niezbędnych założeń przez głównego wykonawcę w terminie, co finalnie mogłoby skutkować odwołaniem imprezy.


- Wspólnie z przedstawicielami Miasta Radom oraz MOSiR, zrobiliśmy wszystko co było w naszej mocy, żeby mecze KMŚ odbyły się w Radomiu. Jednak nikt nie chce ponosić ryzyka odwołania imprezy. Kibicom siatkówki w Radomiu mówimy do zobaczenia. Wierzymy, że w przyszłym roku wrócimy z KMŚ – dodaje Tomasz Cieślik.


Terminarz meczów grupy A nie ulega zmianie. W Płocku zagrają: PGE Skra Bełchatów (POL), Zenit Kazań (RUS), Fakieł Nowyj Urengoj (RUS), Cucine Lube Civitanova (ITA). Przed rokiem triumfował Zenit Kazań.


Kibicom, którzy zakupili bilety na mecze do Radomia, zostaną zwrócone pieniądze. Fima eBilet.pl poinformuje o procedurze zwrotów. Ewentualne pytania można kierować na adres: rezerwacje@ebilet.pl

W związku ze zmianą miejsca rozgrywania meczów, kibice będą mogli nabyć karnety na wszystkie mecze rozgrywane w Płocku z 20% zniżką. Oferta będzie obowiązywać do poniedziałku tj. 5 listopada do godz. 12.00.


pzps.pl, plusliga.pl, kmspolska.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty