Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Wiadomości siatkówka
Liga Narodów: 3:0 z Argentyńczykami2018-06-23 08:32:00

W swoim pierwszym meczu turnieju Ligi Narodów w Melbourne polscy siatkarze pokonali w piątek Argentynę 3:0.


Polska - Argentyna 3:0 (26:24, 25:20, 29:27)

Polska: Bartosz Kurek, Grzegorz Łomacz, Jakub Kochanowski, Bartosz Kwolek, Mateusz Bieniek, Bartosz Bednorz, Paweł Zatorski (L) - Aleksander Śliwka, Maciej Muzaj, Marcin Janusz, Artur Szalpuk.

Argentyna: Maximiliano Cavanna, Cristian Poglajen, Agustín Loser, Sebastian Solé, Tomas Lopez, Martin Ramos, Franco Massimino (L) - Santiago Danani (L), Jan Martinez, Matias Sanchez, Bruno Lima.


Zwyciężając Polska wykonała duży krok w kierunku awansu do turnieju Final Six, który rozegrany zostanie od 4 do 8 lipca w Lille. W pozostałych do rozegrania meczach z Brazylią i Australią biało-czerwoni potrzebują punktu.


Trener Vital Heynen zdecydował się na kolejne zmiany w składzie reprezentacji. W Melbourne do polskiej drużyny dołączyli Marcin Janusz, Łukasz Kaczmarek, Aleksander Śliwka i Paweł Zatorski. Do kraju po turnieju w Chicago wrócili Fabian Drzyzga, Damian Schulz, Michał Żurek i Kacper Piechocki.


W I secie biało-czerwoni przegrywali 20:23, a mimo to zdołali zwyciężyć. W trzeciej partii było już 13:6 dla nas, ale rywale odrobili straty i walczyli do końca.


pzps.pl (EA), st

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty