Strona główna > Siatkówka > Wiadomości siatkówka
Asseco Resovia bez medalu2017-04-23 21:57:00

Siatkarze Asseco Resovii przegrali drugi mecz o brąz z Jastrzębskim Węglem 2:3 i zakończyli rozgrywki PlusLigi na czwartym miejscu.

Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 2:3 (26:24, 25:17, 21:25, 26:28, 9:15)

Asseco Resovia: Tichacek, Rossard, Możdżonek, Nowakowski, Jaeschke, Ivović, Karakuła (libero) oraz Lemański, Marszałek (libero).

Jastrzębski Węgiel: Oliva, Muzaj, Kosok, Boruch, Kampa, Schwarz, Popiwczak (libero) oraz Sobala, Strzeżek, DeRocco, Gil, Bachmatiuk.

MVP: Salvador Hidalgo Oliva (Jastrzębski Węgiel).

Pierwsze spotkanie wygrał Jastrzębski Węgiel 3:1.

Niesłychanie dramatyczny był IV set. Rzeszowianie prowadzili 16:13, przegrywali 16:18 i 21:24, ale mimo to wyrównali i mieli jeszcze meczbola. Przy stanie 26:26 dwoma kapitalnymi zagrywkami popisał się Schwarz i do złotego seta nie doszło...