Strona główna > Piłka nożna > Puchar Polski > Wiadomości Puchar Polski
Puchar Polski: Niecieczanie odpadli w Stargardzie2015-07-29 19:55:00

W I rundzie Pucharu Polski Błękitni Stargard pokonali Termalikę Bruk-Bet Nieciecza 2-1.

Błękitni Stargard - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2-1 (2-1)

0-1 Chomiuk 17

1-1 Wiśniewski 22

2-1  Fadecki 34

Sędziował Paweł Pskit (Łódź). Żółte kartki: Baranowski, Wawszczyk - Kupczak, Chomiuk, Babiarz.

BŁĘKITNI: Ufnal - Siwek, Baranowski, Pustelnik, Wawszczyk - Flis, Wiśniewski (69 Wojtasiak), Gutowski, Fadecki (84 Więcek), Magnuski (61 Gajda) - Liśkiewicz.

TBB: Olszewski - Chomiuk, Abramowicz, Sołdecki, Jarecki - Wróbel, Babiarz, Kupczak, Foszmańczyk (64 Kędziora) - Kogut (46 Pleva), Paluchowski (64 Drozdowicz).

W 19. minucie wynik otworzył świetnie spisujący się w przedsezonowych sparingach Słoni Adrian Chomiuk. Asystę przy trafieniu obrońcy Termaliki Bruk-Betu zaliczył Bartłomiej Babiarz.

5 minut później Radosław Wiśniewski strzałem pod poprzeczkę doprowadził do wyrównania. W 34. minucie po strzale z rzutu wolnego Wojciecha Fadeckiego piłkę z siatki po raz drugi musiał wyciągnąć Olszewski. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Adrian Paluchowski mógł wyrównać, ale piłka po jego strzale minęła o centymetry bramkę Ufnala.

W drugiej połowie mimo ataków niecieczan wynik nie uległ zmianie.