Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Wiadomości PN Podkarpacie
Podokręg rzeszowski podał skład lig w sezonie 2010/112010-07-06 15:32:00

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Rzeszowie podała na swojej stronie internetowej skład drużyn rozgrywek seniorskich w sezonie 2010/11. Teraz rozpoczną się przedsezonowe spotkania organizacyjne klubów. 15 lipca o godz. 17 w Łące k. Rzeszowa spotkają się przedstawiciele V ligi, A klasy grupa II oraz B klasy grupy III i IV.


Zgodnie z Regulaminem Rozgrywek o Puchar Polski na sezon 2010/2011 uczestniczą w nim obowiązkowo drużyny od Ekstraklasy do klasy A seniorów. Drużyny klasy A mogą zrezygnować z udziału w Pucharze Polski, jednakże o tym fakcie musiały poinformować pisemnie podokręg do 30 czerwca br.

Klasa okręgowa (V liga)
1. Korona Rzeszów
2. Dynovia Dynów
3. Grodziszczanka Grodzisko Dln.
4. Górnovia Górno
5. Stal II Rzeszów
6. CCC Dąbrówki
7. Strug Tyczyn
8. Sawa Sonina
9. Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka
10. ŁKS Łańcut
11. Błażowianka Błażowa
12. Włókniarz Rakszawa
13. Resovia II  (beniaminek)
14. Izolator II Boguchwała (b)
15. ŁKS Łąka (b)
16. LKS Trzebownisko (b)

Klasa A - grupa 1
1. Bratek Bratkowice
2. Głogovia Głogów Młp.
3. Jedność Niechobrz
4. LKS Hermanowa
5. TG Sokół Sokołów Młp.
6. Świlczanka Świlcza
7. LKS Jasionka
8. Zimovit Rzeszów (spadkowicz)
9. Piast Nowa Wieś (s)
10. Wisłok Strzyżów (s)
11. Novi Nosówka (b)
12. LKS Przybyszówka (b)
13. Granit Wysoka Strzyżowska (b)
14. Płomyk Lutoryż (b)

Klasa A - grupa 2
1. Tatyna Dylągówka
2. Astra Medynia Głogowska
3. Arka Albigowa
4. Leśna Wólka Podleśna
5. Błękit Żołynia
6. Start Brzóza Stadnicka
7. Dąb Kosina
8. Palkovia Palikówka
9. Brzeg Białobrzegi
10. Grom Handzlówka
11. Czarni Karczkowa (b)
12. Polonia Hyżne (b)
13. KS Stobierna (b)
14. Plantator Nienadówka (b)

Klasa A - grupa 3
1. Victoria Czermin
2. LKS Hucina
3. Radomyślanka Radomyśl Wlk.
4. Ostrovia Ostrowy Baranowskie
5. Marmury Przyłęk
6. Atut Podborze
7. Wiśnia Trzciana
8. Team Przecław
9. Tempo Cmolas (s)
10. Złotniczanka Złotniki (s)
11. Czarni Trześń (b)
12. LKS Babicha (b)
13. Sokół Malinie (b)
14. Wilga Widełka (b)

Klasa B - grupa 1
1. Junak Rzeszów
2. KP Zabajka
3. KS Limblch II Zaczernie
4. Victoria Budy Głogowskie
5. Trzcianka Trzciana
6. Plon Klęczany
7. LKS Biała
8. Dąb Dąbrowa
9. Mrowlanka Mrowla
10. Rudnianka Rudna Wielka
11. Rudzik Rudna Mała (s)
12. Iskra Zgłobień (s)
13. Płomień Zagorzyce (s)
14. Staroniwa Rzeszów (n)

Klasa B - grupa 2
1. Grom Mogielnica
2. Sokół Grodzisko
3. Orzeł Lubla
4. Start Lubenia
5. Korona Dobrzechów
6. Huragan Kozłówek
7. Grunwald Budziwój
8. Albatros Szufnarowa
9. Diamant Pstrągowa
10. Wenecjanka Lecka
11. LKS II Hermanowa
12. Aramix Niebylec (s)
13. Czarni Czudec (s)
14. Gogołów(n)

Klasa B - grupa 3
1. Szarotka Rogóżno
2. Pogórze Husów
3. Głuchowianka Głuchów
4. Iskra Jawornik Polski
5. Orzeł Harta
6. SZiK Wola Rafałowska
7. Orzeł Wysoka Łańcucka
8. Markovia Markowa
9. Galicja Chmielnik
10. LKS Tarnawka
11. Pogórze Bachórz (s)
12. Błażowianka II Błażowa
13. Szarotka Borek Nowy.

Klasa B - grupa 4
1. Jawor Krzemienica
2. ŁKS Łukawiec
3. Herkules Trzebuska
4. Rzemieślnik Strażów
5. Strobierna Krzywe
6. Zorza Trzeboś
7. Las Zalesie
8. Wisłok Czarna
9. LKS Wola Dalsza (s)
10. Orzeł Wysoka Głogowska
11. Korona II Rzeszów
12. Sitowianka Budy Łańcuckie
13. Jedność Hucisko.

Klasa B - grupa 5
1. Gryf Mielec
2. LKS Dębiaki
3. Pitmark Jaślany
4. Grunwald Padew Narodowa
5. Plon Kawęczyn
6. Barka Breń Osuchowski
7. Błękitni Jaślany
8. Wisła Gliny Małe
9. Błysk Górki
10. Rzędzian Rzędzianowice
11. Tęcza Orłów
12. Dromader Chrząstów (s)
13. Smocznka Mielec (s)
14. Wisłoka Borowa (s)
15. LKS Podleszany (s)

Klasa B - grupa 6

1. Strażak Rzemień
2. Sokół II Kolbuszowa Dolna
3. Zacisze Trześń
4. Błękitni Siedlanka
5. Kolbuszowianka II Kolbuszowa
6. Tuszymka Tuszyma
7. Vigor Trzęsówka
8. Werynianka Werynia
9. Florian Ostrowy Tuszowskie
10. Wisłoka Podole
11. Trotyl Zarębki (s)
12. Orzeł Kosowy (nowa drużyna)
13. Potok Dobrynin (nowa drużyna)
14. Iskra Łączki Brzeskie (nowa drużyna)






WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty