Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Wiadomości PN Małopolska
Udany sprawdzian Niecieczy2010-07-21 21:59:00

Puszcza Niepołomice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS 0-3 (0-0)

Bramki: Sebastian Ryguła 47, 70, Łukasz Cichos 52
PUSZCZA: (I połowa) Jan Zachariasz - Marcin Morawski, Michał Świstak, Łukasz Górski, Patryk Ogórek, Rafał Kmak, Wojciech Ankowski, Sebastian Janik, Daniel Jarosz, Paweł Szwajdych, Łukasz Cichy. (II połowa) Tomasz Kwedyczenko - Wojciech Włodarczyk, Dariusz Mielec, Michał Morawski, Piotr Morawski, Sławomir Zubel, Michał Siedlarz, Marcin Siedlarz, Arkadiusz Lewiński, Kacper Orłowski, Mateusz Socha.
NIECIECZA: Norbert Baran (46 Maciej Budka) - Marcin Zontek, Michał Czarny, Bartłomiej Piszczek, Dawid Kubowicz - Piotr Kot, Damian Jędryka (46 Artur Prokop), Paweł Cygnar, Piotr Fijał (34 Rafał Kleinschmidt) - Sebastian Ryguła, Łukasz Cichos.

Dzisiaj niecieczanie rozgrywali kolejny już sparing w czasie przygotować do sezonu 2010/11. Tym razem przeciwnikiem Bruk-Betu była Puszcza Niepołomice. II-ligowa drużyna z Niepołomic okazał się jednak słabsza od dość zaskakującego dzisiaj zespołu Bruk-Betu (trener Jałocha dał pograć piłkarzom, którzy w poprzednich sparingach zagrali najmniej minut).
Pierwsze minuty meczu należały do gospodarzy, którzy kombinacyjnymi akcjami próbowali rozmontować defensywę przyjezdnych. Świetnie w bramce spisywał się jednak Baran, który kilkakrotnie uratował swój zespół przed utratą gola. Swoje szanse mieli także niecieczanie, którzy próbowali zaskoczyć Zachariasza strzałami z dystansu. Na bramki przyszło kibicom czekać, aż do drugiej połowy. Tuż po zmianie stron piłkę w siatce gospodarzy ulokował Ryguła. Niedługo później było już 0-2. Cichos otrzymał piłkę z lewego skrzydła, po czym wpakował ją do bramki Puszczy z najbliższej odległości. Wynik meczu ustalił w  70 minucie Ryguła, który popisał się pięknym strzałem z ostrego kąta.
Źródło: termalica.brukbet.com