Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > II liga > Wiadomości II liga
Garbarnia wyjeżdża na obóz do Kluczborka2013-02-22 12:32:00

Piłkarze krakowskiej Garbarni wyjeżdżają na obóz przygotowawczy do ośrodka "Stobrawa" w Kluczborku. Przebywać tam będą w dniach 23 lutego - 2 marca br.

W kadrze znaleźli się: Widawski, Jękot, Bruzda - Pluta, Byrski, Uwakwe, Ryś, Leszczak, Piszczek, Siedlarz, Kozieł, Ibrahim Hassan, Stokłosa, Zelek, Metz, Broś, Wajda, Nwachukwu, Cichy, Kalicki, Talaga, Kalemba, Haxhijaj, Marut, Kokoszka, Krajewski.

Nowi gracze: Łukasz Cichy (poprzednio Hutnik Nowa Huta), Grzegorz Talaga (Garbarz Zembrzyce), Mohamed Abdalla Ibrahim Hassan (Orlicz Suchedniów) i Mateusz Siedlarz (ostatni klub - Resovia) dzisiaj zostali w MZPN potwierdzeniu do Garbarni.

W Krakowie do rozgrywek będą się przygotowywać z drugą drużyną powracający po przewlekłej kontuzji Fedoruk oraz czwarty bramkarz Szwiec.


Na obozie przewidziane są trzy sparingi z II-ligowymi MKS Kluczbork i Rakowem Częstochowa oraz z III-ligowym UKS Wieluń. Tuż po powrocie z Kluczborka "Brązowi" zagrają w Skotnikach z Orłem Piaski Wielkie. Kadrę szkoleniową uzupełni na obozie trener bramkarzy Marcin Chmura.

(KUL)


11.jpgwięcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty