Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > II liga > Wiadomości II liga
Poroniec postawił się Garbarni2013-01-21 18:45:00

W sobotnie popołudnie na sztucznej nawierzchni boiska Nadwiślanu przygotowująca się do rundy wiosennej Garbarnia zmierzyła się z liderem IV ligi tarnowsko-nowosądeckiej. 


Garbarnia Kraków - Poroniec Poronin 1-0 (1-0)

1-0 Adrian Fedoruk 42

GARBARNIA (I połowa): Jękot - Moskal, Piechówka, Haxhijaj, Kubowicz, Kalemba, Wajda, Broź, Fedoruk, Leszczak, Piotrowski.

(II połowa): Jękot - Byrski, Pluta, Jurek, Karamosane, Zelek, Kozieł, Metz, Romański, Ignasik, Sadowski.

PORONIEC: Gawron – Wszołek, Prokop, Babik, Bartos – Zasadni, Drąg, Chrobak, R. Waksmundzki – Drobny, Grela oraz Ustupski, Antoł, Cudzich, Stasik, Walczak Wójciak.


Poroniec, który w rozgrywkach ligowych ma trzynaście punktów przewagi nad rywalami, okazał się bardzo ciekawym zespołem, który mocno "postawił" się Garbarzom. Pierwsza połowa spotkania była zdecydowanie ciekawsza, pomimo mrozu i lekko ośnieżonego boiska piłkarze obu zespołów zaprezentowali wiele nieszablonowych akcji.


Trener Marek Motyka wraz z działaczami bacznie przyglądali się testowanym zawodnikom, by do końca stycznia zamknąć kadrę, która będzie w 21 - osobowym składzie przygotowywała się do rundy wiosennej II ligi. Cieszy postawa bramkarzy, którzy ostro rywalizują o miejsce między słupkami.

 

W środę, 23 stycznia, następnych kilku kandydatów będzie sprawdzanych w sparingu z Cracovią, który rozegrany zostanie o godzinie 11:00 na boisku przy ulicy Wielickiej.


(AB, JK) garbarnia.krakow.pl


1.jpg
4.jpg
8.jpg
11.jpg
44.jpg
51.jpg
63.jpg
66.jpgwięcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty