Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Sparing: Wisła wygrała z Radomiakiem2019-06-26 22:27:00

W sparingu rozegranym w Warce Wisła Kraków wygrała 2-1 z beniaminkiem I ligi, Radomiakiem.

Wisła Kraków - Radomiak Radom 2-1 (1-1)

0-1 Makowski 11

1-1 Drzazga 34

2-1 Boguski 87

Wisła (I połowa): Buchalik - Burliga, Klemenz, Wasilewski, Grabowski - Savicevic, Basha, Plewka - Kumah, Drzazga - Brożek.

Wisła (II połowa): Chorążka - Niepsuj, Janicki, Hoyo-Kowalski, Pietrzak - Wojtkowski, Szot, Boguski, Mak - Stasik - Bałaniuk.

W 11. minucie Radomiak objął prowadzenie po bardzo dobrym strzale Makowskiego zza pola karnego. Podopieczni Macieja Stolarczyka doprowadzili do wyrównania w 34. minucie za sprawą Krzysztofa Drzazgi. Napastnik Wisły dobrze uderzył z powietrza po wrzutce od Emmanuela Kumaha.

Zwycięskiego gola dla Białej Gwiazdy zdobył w końcówce Rafał Boguski, który zdecydował się na techniczne uderzenie z dwudziestego metra. Piłka poszybowała pod poprzeczkę i zatrzepotała w siatce.