Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Terminarz rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy2019-04-15 09:36:00

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. przedstawił szczegółowy terminarz rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy w sezonie 2018/19.


31. kolejka:

Sobota, 20 kwietnia 2019

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (15:30, Canal+ Sport / TVP)

KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (18:00, nSport+)

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (18:00, Canal+ Sport)

Legia Warszawa - Cracovia (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)

Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Wisła Kraków - Wisła Płock (15:30, Eurosport 1)

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec (15:30, Canal+ Sport)

Korona Kielce - Śląsk Wrocław (18:00, Canal+ Sport)

Górnik Zabrze - Arka Gdynia (18:00, Eurosport 1)


32. kolejka:

Wtorek, 23 kwietnia 2019

Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Eurosport 1)

Cracovia - Jagiellonia Białystok (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)

Środa, 24 kwietnia 2019

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ Sport)

Lech Poznań - Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)

Czwartek, 25 kwietnia 2019

Wisła Płock - Korona Kielce (18:00, Canal+ Sport)

Arka Gdynia - Miedź Legnica (18:00, Eurosport 2)

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (20:30, Eurosport 2)


33. kolejka:

Piątek, 26 kwietnia 2019

KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (18:00, Eurosport 2)

Piast Gliwice - Cracovia (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)

Sobota, 27 kwietnia 2019

Pogoń Szczecin - Lech Poznań (18:00, Canal+ Sport)

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)

Niedziela, 28 kwietnia 2019

Miedź Legnica - Wisła Płock (13:00, Canal+ Sport)

Korona Kielce - Arka Gdynia (15:30, nSport+)

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (18:00, Canal+ / Canal+ 4K)

Poniedziałek, 29 kwietnia 2019

Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec (18:00, Eurosport 1)


34. kolejka:

Piątek, 3 maja 2019

Wisła Płock - Arka Gdynia (18:00, Eurosport 2)

Górnik Zabrze - Wisła Kraków (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

Sobota, 4 maja 2019

Korona Kielce - Miedź Legnica (15:30, nSport+)

Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Canal+ Sport)

Legia Warszawa - Piast Gliwice (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)

Niedziela, 5 maja 2019

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław (15:30, Canal+ Sport)

Cracovia - Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ / Canal+ 4K)

Poniedziałek, 6 maja 2019

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (18:00, Eurosport 1)


35. kolejka:

Piątek, 10 maja 2019

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (18:00, Eurosport 2)

Wisła Kraków - Korona Kielce (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

Sobota, 11 maja 2019

Śląsk Wrocław - Wisła Płock (15:30, nSport+)

Miedź Legnica - Górnik Zabrze (18:00, Canal+ Sport)

Cracovia - Lech Poznań (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

Niedziela, 12 maja 2019

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (13:00, Canal+ Sport)

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (15:30, Canal+ Sport)

Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Canal+ / TVP / Canal+ 4K)


36. kolejka:

Poniedziałek, 13 maja 2019

Arka Gdynia - Wisła Kraków (18:00)

Wtorek, 14 maja 2019

Miedź Legnica - Śląsk Wrocław (20:30)

Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce (20:30)

Górnik Zabrze - Wisła Płock (20:30)

Środa, 15 maja 2019

Lech Poznań - Lechia Gdańsk (20:30, TVP)

KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia (20:30)

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (20:30)

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (20:30)


37. kolejka:

Sobota, 18 maja 2019

Wisła Kraków - Miedź Legnica (15:30)

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (15:30)

Korona Kielce - Górnik Zabrze (15:30)

Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec (15:30)

Niedziela, 19 maja 2019

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (18:00)

Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin (18:00)

Piast Gliwice - Lech Poznań (18:00)

Cracovia - Pogoń Szczecin (18:00)


ekstraklasa.org





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty