Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Leszek Ojrzyński trenerem Wisły Płock2019-04-05 09:23:00

Nowym trenerem Wisły Płock został Leszek Ojrzyński, który zastąpił na stanowisku odchodzącego Kibu Vicuñę. 46-letni szkoleniowiec podpisał kontrakt do końca sezonu 2018/2019, z opcją przedłużenia go o kolejne 12 miesięcy. Wraz z trenerem Ojrzyńskim pracę w Wiśle rozpoczną jego asystenci Krzysztof Sobieraj i Patryk Kniat.


Leszek Ojrzyński urodził się 31 maja 1972 roku w Ciechanowie. Ostatnio (od kwietnia 2017 do maja 2018) z sukcesami pracował w Arce Gdynia, z którą zdobył Puchar i Superpuchar Polski.


Wcześniej w ekstraklasie prowadził także Górnik Zabrze, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Koronę Kielce, a w niższych klasach rozgrywkowych między innymi: Zagłębie Sosnowiec, Odrę Wodzisław Śląski, Raków Częstochowa, Wisłę Płock czy też Znicz Pruszków. To drugie podejście trenera Ojrzyńskiego do klubu z Płocka. Pierwsze miało miejsce w sezonie 2007/2008.


Sztab szkoleniowy Nafciarzy obecnie uzupełnią: trener przygotowania fizycznego Jarosław Kulczyk, trener bramkarzy Andrzej Krzyształowicz, analityk Łukasz Nadolski, kierownik drużyny Piotr Soczewka oraz fizjoterapeuta Paweł Nowacki i masażysta Marcin Kowalski.


wisla-plock.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty