Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Liga Narodów (6): Portugalia, Anglia, Szwajcaria i Holandia w Final Four2018-11-21 09:15:00

Awans do Final Four pierwszej edycji Ligi Narodów UEFA wywalczyły reprezentacje piłkarskie Portugalii, Anglii,  Szwajcarii i Holandii. Znani są już też wszyscy czterej spadkowicze; oprócz Polski i Islandii są nimi sensacyjnie Chorwacja i Niemcy!


Turniej finałowy odbędzie się w dniach 5-9 czerwca 2019 w Porto i Guimaraes, w formule pucharowej i następnie z meczami i 1. i 3. miejsce. Losowanie zaplanowano na 3 grudnia br. w Dublinie.


Awans do Ligi A wywalczyli: Bośnia i Hercegowina, Ukraina, Dania i Szwecja.

Liga Narodów UEFA, 6. kolejka:

18 listopada

LIGA A

Grupa 4: Anglia - Chorwacja 2-1 (0-0)

0-1 Andrej Kramarić 57

1-1 Jesse Lingard 78

2-1 Harry Kane 85


1. Anglia         4  7   6-5

2. Hiszpania   4  6  12-7

3. Chorwacja  4  4  4-10


Grupa 2: Szwajcaria - Belgia 5-2 (3-2)

0-1 Thorgan Hazard 2

0-2 Thorgan Hazard 17

1-2 Ricardo Rodríguez 26 (P)

2-2 Haris Seferović 31

3-2 Haris Seferović 44

4-2 Nico Elvedi 62

5-2 Haris Seferović 84


1. Szwajcaria  4  9  14-5

2. Belgia          4  9   9-6

3. Islandia       4  0  1-13


LIGA B

Grupa 3: Irlandia Płn. - Austria 1-2


1. Bośnia i Hercegowina  4  10  5-1

2. Austria                         4    7  3-2

3. Irlandia Płn.                 4    0   2-7


LIGA C

Grupa 2: Węgry - Finlandia 2-0, Grecja - Estonia 0-1


1. Finlandia  6  12  5-3

2. Węgry      6  10  9-6

3. Grecja      6   9   4-5

4. Estonia     6   4  4-8


LIGA D

Grupa 2: San Marino - Białoruś 0-2, Mołdawia - Luksemburg 1-1


1. Białoruś         6  14  10-0

2. Luksemburg  6  10  11-4

3. Mołdawia      6    9    4-5

4. San Marino   6    0   0-16

19 listopada

LIGA A

Grupa 1: Niemcy - Holandia 2-2 (2-0)

1-0 Timo Werner 9

2-0 Leroy Sané 20

2-1 Quincy Promes 85

2-2 Virgil Van Dijk 90+1


1. Holandia  4  7  8-4

2. Francja    4  7  4-4

3. Niemcy    4  2  3-7


LIGA B

Grupa 1: Czechy - Słowacja 1-0


1. Ukraina     4  9  5-5

2. Czechy     4  6  4-4

3. Słowacja  4  3   5-5


Grupa 4: Dania - Irlandia 0-0


1. Dania     4  8  4-1

2. Walia     4  6  6-5

3. Irlandia  4  2  1-5


LIGA C

Grupa 3: Cypr - Norwegia 0-2, Bułgaria - Słowenia 1-1


1. Norwegia  6  13  7-2

2. Bułgaria    6  11  7-5

3. Cypr         6    5   5-9

4. Słowenia  6    3   5-8


LIGA D

Grupa 1: Gruzja - Kazachstan 2-1, Andora - Łotwa 0-0


1. Gruzja          6  16  12-2

2. Kazachstan  6   6    8-7

3. Łotwa           6   4    2-6

4. Andora         6   4    2-9


Grupa 4: Macedonia - Gibraltar 4-0, Liechtenstein - Armenia 2-2


1. Macedonia      6  15  14-5

2. Armenia          6  10  14-8

3. Gibraltar          6   6   5-15

4. Liechtenstein  6   4    7-12

20 listopada

LIGA A

Grupa 3: Portugalia - Polska 1-1 (1-0)

1-0 André Silva 34

1-1 Arkadiusz Milik 66 (karny)


1. Portugalia  4  8  5-3

2. Włochy      4  5  2-2

3. Polska       4  2  4-6


LIGA B

Grupa 2: Szwecja - Rosja 2-0


1. Szwecja   4  7   5-3

2. Rosja       4  7   4-3

3. Turcja      4  3   4-7


LIGA C

Grupa 1: Szkocja - Izrael 3-2


1. Szkocja  4  9  10-4

2. Izrael      4  6   6-5

3. Albania   4  3  1-8


Grupa 4: Serbia - Litwa 4-1, Czarnogóra - Rumunia 0-1


1. Serbia          6   14  11-4

2. Rumunia      6   12   8-3

3. Czarnogóra  6    7   7-6

4. Litwa            6    0   3-16


LIGA D

Grupa 3: Malta - Wyspy Owcze 1-1, Kosowo - Azerbejdżan 4-0


1. Kosowo            6  14  15-2

2. Azerbejdżan     6   9    7-6

3. Wyspy Owcze  6   5   5-10

4. Malta                6   3   5-14





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty